Skip to content
TV

Wołowina: Widzowie Netflix wzywają Stevena Yeuna i Ali Wonga do zdobycia nagród Emmy

7 de kwiecień de 2023
l intro 1680885325

Telewizja

Rozmowa Danny'ego i Amy

Nadeszła nowa sensacja Netflixa i nazywa się „Beef”. W 10-odcinkowym pierwszym sezonie dwoje ludzi — Danny (Steven Yeun) i Amy (Ali Wong) — z bardzo różnych stron życia, którzy razem wpadają w szał drogowy. Pozwalają, by frustracja pochłaniała ich życie, wpływając na ich relacje z innymi. Dostaje mnóstwo pochwał w Internecie, a wielu nawet wzywa dwóch głównych bohaterów do zdobycia nominacji do nagrody Emmy.

Emmy 2023 zostaną wyemitowane dopiero we wrześniu tego roku, ale wielu uważa, że ​​Yeun i Wong zdecydowanie powinni wziąć udział w rozmowie. Świadectwem ich umiejętności jest to, że wielu widzów skończyło już pierwszy sezon, na przykład użytkownik Twittera @lefilmaraktóry napisał: „Właśnie skończyłem Beef. Steven [Yeun] i Ali Wong załatwię ci te nominacje do Emmy. Zaufaj mi.” Będą mieli duże wsparcie w tym kierunku, jak @kenitoken uważa również, że występy były fenomenalne: „STEVEN YEUN EMMY CAMPAIGN”. Chociaż w ubiegłym roku bez wątpienia było wiele znakomitych występów telewizyjnych, to naprawdę mówi o zdolnościach Yeuna i Wonga do wywołania tego rodzaju reakcji.

Steven Yeun i Ali Wong dodają grawitacji swoim drobnym postaciom

Zarówno Steven Yeun, jak i Ali Wong spisali się w przeszłości znakomicie, ale „Beef” przenosi to, do czego są zdolni, na wyższy poziom. Ludzie są po prostu zdumieni, widząc, jak biorą to, co z łatwością mogłoby być jednowymiarowymi postaciami, próbując się na sobie odegrać i naprawdę sprawić, by poczuli się jak prawdziwi indywidualiści. Użytkownik Twittera @Kyle_Phillippi nie mógł bardziej pochwalić serialu, mówiąc: „Siedziałem na #BEEFNetflix po obejrzeniu serialu w zeszłym tygodniu. Z przyjemnością uruchomię pociąg Emmy dla tego programu. @aliwong i @stevenyeun są dynamiczni i naprawdę sprawi, że ponownie rozważysz przewrócenie ptaka”.

Profesjonalni krytycy również zwrócili uwagę na umiejętności aktorów. Brian Tallerico z RogerEbert.com napisał pozytywnie o serialu jako całości, ale zwrócił szczególną uwagę na aktorstwo Yeuna: „Steven Yeun jest po prostu jednym z najlepszych aktorów swojego pokolenia i podejmuje tutaj tak wiele fascynujących decyzji. Rozumie mowa ciała człowieka, który jest zmęczony przegrywaniem, ale nie może przestać popełniać coraz większych błędów w dążeniu do zwycięstwa”. Jednak Tallerico nie zapomina o Wong: „Wong dorównuje Yeun beat-for-beat od pierwszego do ostatniego odcinka. To z pewnością najlepsza praca aktorska w jej karierze i mam nadzieję, że otworzy przed nią dziesiątki drzwi pod względem współpracy. „

Od chwili obecnej do ogłoszenia nominacji do nagród Emmy wiele może się wydarzyć. Niezależnie od tego, co stanie się z nagrodami, Yeun i Wong powinni być w stanie wyciągnąć wiele z „Beef” i zdobyć wiele innych wspaniałych ról.

Czy ten post był pomocny?