Skip to content
TV

Właściwie widzieliśmy wcześniej aktora Seana Archera, Luigiego Sottile’a w One Chicago Universe

21 de luty de 2023
l intro 1677016670

Telefon z Seanem Archerem

Programy Dicka Wolfa mają tendencję do ponownego wykorzystywania aktorów. Ponieważ programy zazwyczaj mają format incydentu tygodnia, postacie łatwo przychodzą i odchodzą w jednej części. Niekoniecznie muszą robić największe wrażenie, pozwalając osobom zakulisowym sprowadzić aktora z powrotem do zupełnie innej roli.

Można to łatwo zobaczyć w serii „One Chicago”, w której kilku aktorów przyjęło kilka ról na przestrzeni lat. Prawdopodobnie najbardziej oczywistym przykładem tego pomysłu jest to, jak Brian Tee rozpoczął swoją karierę w serialu jako przestępca w „Chicago PD” Tee, odkąd stał się integralną częścią „Chicago Med” jako dr Ethan Choi. Dodatkowo, Guy Lockard pierwotnie grał wściekłego ojca w „Chicago Fire”, zanim dostał znacznie bardziej lukratywną rolę policjanta, który został lekarzem, Dylana Scotta w „Chicago Med”.

Fani mogą być zadowoleni słysząc, że to podwójne zanurzenie miało miejsce po raz kolejny. Sezon 8, odcinek 2 „Chicago Med” przedstawił syna dr Archera (Steven Weber), Seana (Luigi Sottile), który od tego czasu pojawił się w kilku kolejnych odcinkach. Ale to nie pierwszy raz, kiedy Sottile udaje się do Wietrznego Miasta.

Luigi Sottile pierwotnie grał Larry’ego Woźniaka w Chicago PD

Dr Archer zawsze był onieśmielający w „Chicago Med”, ale ostatnio widzowie poznali go z innej strony, odkąd jego syn ponownie wkroczył w jego życie. Nie rozmawiali ze sobą od 15 lat, a kiedy Sean wraca do gry, ma do czynienia z uzależnieniem i więzieniem. W pewnym momencie tego sezonu Sean doznaje urazu spowodowanego przez innego więźnia i trafia do szpitala, w którym pracuje jego ojciec, co powoduje kryzys wiary, w wyniku którego nie wie, czy powinien operować własnego syna.

Jest stworzony na niezapomniane chwile w tym sezonie, ale niektórzy fani o sokolich oczach mogli pomyśleć, że Sean wygląda trochę znajomo. Aktor, Luigi Sottile, nie ma zbyt wielu zasług, ale zanim pojawił się w „Chicago Med”, miał jednorazową rolę w siostrzanym serialu „Chicago PD” jako Larry Wozniak. W sezonie 6, odcinku 5, „Ojcowie i synowie”, Sottile miał niewielką rolę, ale najwyraźniej zrobił dobre wrażenie na kimś, kto dostał znacznie bardziej soczystą rolę w „Chicago Med”.

Sottile znajduje się w dobrym towarzystwie wśród aktorów, którzy grali wiele ról w uniwersum „One Chicago” i miejmy nadzieję, że będzie miał szansę zostać trochę dłużej.

Czy ten post był pomocny?