Skip to content
TV

Reddit chce wiedzieć, ilu właściwie ma starych przyjaciół Ruzek z Chicago PD

25 de styczeń de 2023
l intro 1674629085

Adam Ruzek wygląda jak stal

Jeśli chodzi o nawiązywanie przyjaźni, Adam Ruzek (Patrick John Flueger), stały bywalec „Chicago PD” (Patrick John Flueger) miał aż nadto czasu, by dodać znajomych do swojej życiowej listy w tym popularnym serialu NBC. Pierwsze przebranie do służby w ramach 21ul Elitarna jednostka wywiadowcza dystryktu w premierowym odcinku serialu w 2014 roku, Ruzek, od tamtej pory każdego sezonu trafia na podłe ulice Chi-Town, by łapać złoczyńców. W związku z tym zbliżył się do kolegów, takich jak jego były partner Al Olinsky (Elias Koteas), były detektyw Jay Halstead (Jesse Lee Soffer) i, w mniejszym stopniu, między innymi szef IU Hank Voight (Jason Beghe).

Ponadto, jak może ci powiedzieć każdy posiadacz karty Chi-Hard, oficer Flueger Ruzek miał również okazję poznać nowych przyjaciół w 12 odcinkach siostrzanego programu „Chicago PD” „Chicago Fire”, a także dwie wizyty w „Chicago Med. ” Podczas swojego czasu jako gracz w serii programów One Chicago producenta Dicka Wolfa, Ruzek również przyczynił się do utrzymania romantycznego elementu formuły narracji franczyzy. Pod tym względem nawiązał bardzo krótkotrwały kontakt z Hailey Upton (Tracy Spiridakos), a także ma długoterminowy, wielosezonowy związek z oficerem IU Kim Burgess (Marina Squerciati). Tak więc, skoro nie brakuje kumpli i więcej niż kumpli, których można nazwać swoimi w „Chicago PD”, zrozumiałe jest, że niektórzy fani mogą się zastanawiać, ilu starych przyjaciół ma Ruzek w serialu.

W niedawnym streszczeniu odcinka miłośnicy policji z Chicago zastanawiali się nad historiami ze starymi kumplami Ruzka

Jak opublikował fan „Chicago PD” na Reddit, podsumowanie odcinka 10 sezonu „This Job” zauważa, że ​​zespołowi IU pomaga w sprawie detektyw Borkowski (Tom Lipinski), jeden ze starych przyjaciół „Ruzka”. ’ Okazuje się jednak, że Borkowski zderzył się głowami z Ruzkiem i Dantem Torresem (Benjamin Levy Aguilar) po tym, jak wyciągnął pewne informacje od świadka, a następnie użył gróźb, aby zatuszować incydent.

Najwyraźniej zaznajomiony z innymi przypadkami Ruzka i „starych przyjaciół” pracujących nad sprawą, u/CatherineG18 napisała w powyższym wątku Reddit: zakończyło się konfliktem z nimi, miałbym cztery pięciocentówki… co nie jest dużo, ale to dziwne, że zdarzyło się to cztery razy”. To skłoniło u/MIssPlum66 do odniesienia się do szybkiego awansu Ruzka z Akademii Policyjnej do prestiżowej jednostki wywiadowczej, mówiąc: „I dołączył do wywiadu z akademii. „Przyjaciel ze starej szkoły?” I, ukłon w stronę własnych metod policyjnych Ruzka, czasami przekraczających granicę, inny Redditor spekulował: „Zgadywanie [Borkowski] będzie miał bardzo czarno-biały sposób działania policji, ponieważ jest jego starym przyjacielem [Ruzek’s]”.

Jeśli chodzi o nierówne wyniki Ruzka jako policjanta, Patrick John Flueger stanął w obronie swojej postaci, mówiąc TV Line: „Ma inną taktykę. Ale robi złe rzeczy z właściwych powodów, a przynajmniej z tego, co uważa za słuszne powody”.

Czy ten post był pomocny?