Skip to content
TV

Wielu fanów pakietu Office zgadza się, że ponowne uruchomienie byłoby okropnym pomysłem

19 de marzec de 2023
l intro 1678851238

Michael Scott trzymający swój kubek

Przywołaj dzisiaj pomysł ponownego uruchomienia „Biura”, a fani szybko go zamkną. „Ponowne uruchomienie pakietu Office to okropny pomysł, bez względu na to, jak bardzo wszyscy tęsknimy za programem. Zgadzasz się?” zapytał u/IndeeWeston na subreddicie „The Office”. „Zgadza się, proszę, zostaw to w spokoju” – napisał u/RamenNoodles620. „Jestem bardzo szczęśliwy, oglądając go ponownie podczas lunchu prawie codziennie”.

Nawet twórca serialu, Greg Daniels, wycofał się z komentarzy, które wygłosił na temat potencjalnego ponownego uruchomienia. „Myślę, że byłoby to coś w rodzaju np rozszerzenie wszechświata, wiesz, co mam na myśli, jak sposób [’The Mandalorian’] jest jak rozszerzenie „Gwiezdnych wojen”, powiedział Colliderowi. „Ale nie wiem, czy byłoby to coś, czego ludzie by chcieli, czy nie, trudno powiedzieć”.

„Dlaczego ponowne uruchomienie jest złym pomysłem, skoro najlepszym jest ponowne uruchomienie?” napisał u/eye_been_had_it, z innym podejściem. Wielu fanów uważa, że ​​przeróbki po prostu nie działają, a jednocześnie zapominają, że „Biuro” to remake popularnego, gryzącego brytyjskiego mockumentary o tym samym tytule, który był emitowany przez trzy sezony i pomógł popchnąć Ricky’ego Gervaisa i Stephena Merchanta do Hollywood.

Fani zapominają, że Biuro było remake’iem

„Biuro” zaczęło się jako remake i stało się własną, wyjątkową, przezabawną całością dzięki Gregowi Danielsowi i innym fantastycznym scenarzystom i trwało przez dziewięć sezonów. Ale kiedy został wyemitowany po raz pierwszy, wielu fanów brytyjskiego programu było sceptycznych, jak zauważył nawet Daniels dla Collidera. „Wiele osób było bardzo przygnębionych, ponieważ mówili:” To nigdy nie będzie tak dobre jak angielski program ”- powiedział.

Zamerykanizowane „Biuro” to nie jedyny przykład dobrego remake’u. Niewielu twierdzi, że „Battlestar Galactica” z 2004 roku, remake popularnego serialu, który zadebiutował w 1978 roku, jest lepszy od oryginału. Ale zdobył wiele nagród, w tym nagrodę Peabody i trzy nagrody Emmy, a krytycy i publiczność chwalili występy obsady, zwłaszcza Edwarda Jamesa Olmosa, Katee Sackhoff i Mary McDonnell.

Podczas gdy wielu fanów „The Office” Steve’a Carella i Johna Krasinskiego nienawidzi pomysłu, by ktoś mieszał w ich programie, większość może zgodzić się, że ponowne spotkanie „The Office” jest inne. „Chcę tylko specjalnego spotkania. To sprawiłoby, że moje serce wzbiłoby się w powietrze” — napisał u/JustAsHotAsJan. Nawet Daniels jest na pokładzie. „Ludzie są teraz bardziej otwarci” – powiedział E! Aktualności. „Myślę, że problem polega na tym, co jeszcze można powiedzieć o postaciach? Mówiono o czymś w rodzaju ponownego spotkania w stylu „Przyjaciół”. Nie wiem, wciąż jest to dość niejasne”.

Czy ten post był pomocny?