Skip to content

Miranda Cosgrove zgodziła się na ponowne uruchomienie iCarly pod jednym warunkiem

18 de sierpień de 2022
l intro 1660794616

Miranda Cosgrove uśmiechnięta

Kiedy poinformowano o ponownym uruchomieniu „iCarly”, fani nie wahali się wyrazić swojego podekscytowania. Oryginalna seria Nickelodeon była emitowana w latach 2007-2012, a następnie towarzyszyła Carly Shay (Miranda Cosgrove), która prowadziła swój własny program internetowy. Nowe odrodzenie Paramount + zostało niedawno odnowione na trzeci sezon.

Ten nowy program dogania Carly, pierwotną influencerkę, i jej przyjaciół, którzy w wieku 20 lat poruszają się po pracy, miłości i życiu rodzinnym. Powracający członkowie obsady OG to Cosgrove, Jerry Trainor jako Spencer Shay i Nathan Kress jako Freddie Benson. Przez pierwsze dwa sezony pojawiło się również wiele znaczących gwiazd gościnnych. Laci Mosley i Jaidyn Triplett dołączyli do świata „iCarly”, grając nowe postacie Harper i Millicent.

Cosgrove wyjaśnił Variety, że fani, którzy oglądali oryginał, byli ich docelowymi odbiorcami, wyrażając: „To ludzie, którzy pierwotnie pokochali serial i naprawdę są dla nich. zdałem sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy na pokładzie i chcieliśmy to zrobić”. Jak więc sobie z tym poradzili?

Dlaczego odrodzenie iCarly nie skończyło się jak ponowne uruchomienie Lizzie McGuire?

Z Hilary Duff, która opowiada o tym, jak reboot „Lizzie McGuire” został odłożony na półkę, ponieważ Disney+ nie chciał mieć Lizzie w dojrzałych, dojrzałych sytuacjach, nie można nie myśleć o tym, jak „iCarly” udało się to z powodzeniem. W rozmowie z Variety aktorka przyznała, że ​​właśnie dlatego ona i jej koledzy z obsady zgodzili się na ponowne uruchomienie. „To trochę balansowanie, ale powiedziałabym, że oryginalna seria była na Nickelodeon i zdecydowanie była dla dzieci” – dodała. „Mieliśmy dużo swobody, ponieważ pracowaliśmy z Paramount+, a to już nie jest przedstawienie dla dzieci”.

Cosgrove wyjaśnił dalej, że odrodzenie jest nadal programem rodzinnym, mówiąc Variety: „Rodzina mogłaby oglądać program razem, ale musimy rzeczywiście zbadać, jak wyglądałoby życie tych postaci jako prawdziwych dorosłych. Ponieważ myślę, że byłoby to trochę dziwne, gdybyśmy wrócili i prowadzili głównie program dla dzieci, teraz, gdy wszyscy jesteśmy dorośli. Powiedziała, że ​​ona i jej koledzy z „iCarly” mieli szczęście, że z tego powodu trafili na Paramount +.

Oprócz odtworzenia swoich poprzednich ról, Cosgrove pełni funkcję producenta wykonawczego, a Jerry Trainor i Nathan Kress są producentami.

Czy ten post był pomocny?