Skip to content
TV

Według Bradleya Constanta Dwayne Johnson „odpowiednio trzyma ręce z dala” na planie Young Rock – na wyłączność

18 de listopad de 2022
l intro 1668712995

Dwayne The Rock Johnson

Dwayne „The Rock” Johnson jest prawdopodobnie jednym z najciężej pracujących ludzi w całym Hollywood, zarówno przed kamerą, jak i poza nią. Jego filmy, w tym „Czarny Adam”, „Szybcy i wściekli” oraz „Jumanji”, zarobiły ponad 3,5 miliarda dolarów w kraju i 12,5 miliarda dolarów na całym świecie, co czyni go jednym z najbardziej dochodowych aktorów na świecie.

Podczas gdy wcześniej parał się telewizją, Johnson zrobił gigantyczny skok w 2021 roku na mały ekran, grając swoją przyszłą postać w „Young Rock”, emitowanym w piątki w NBC. Na nim były zawodowy zapaśnik z wieloma łącznikami kandyduje na prezydenta, opowiadając swoją historię aktorowi, który stał się dziennikarzem Randallowi Parkowi, który również gra samego siebie. Dzięki serii retrospekcji dowiadujemy się o wychowaniu i wczesnej karierze The Rock, z „Deweyem” w wieku szkolnym granym przez Adriana Groulxa, nastoletnim Dwayne’em granym przez Bradleya Constanta i młodym dorosłym Dwayne’em przedstawionym przez Uli Latukefu.

Ale chociaż Johnson, jako twórca, gwiazda i producent wykonawczy serialu, często przebywa na planie „Young Rock”, według Constanta, który rozmawiał wyłącznie z Looperem, ma „odpowiednie ręce wolne”.

„Jest bardzo organiczny i naturalny”

Biorąc pod uwagę jego wizerunek, można by założyć, że Johnson maczałby rękę w każdym aspekcie kręcenia „Young Rock”, ale tak naprawdę jest całkiem zrelaksowany. „Był odpowiednio wolny” — mówi Constant. „Bardzo wspierający. Powiedział mi, żebym poszedł się bawić i [that I was] świetnie sobie poradzi. Mamy tak wspaniały zespół [of] pisarze. To zawsze zabawny, łatwy scenariusz, a teraz tak dobrze znam moich kolegów z obsady, Stacey [Leilua, as mother Ata Johnson] i Józef [Lee Anderson as father Rocky Johnson] i wszyscy. Jest bardzo organiczny i naturalny. To jest łatwe.”

Jeśli chodzi o słowa zachęty, które dał mu Johnson, Constant mówi, że to coś więcej niż tylko osobiste komplementy. „Poświęcił czas… i pochwalił mnie za moją rolę w serialu, mówiąc:” Robisz dobrą robotę ”- mówi Constant. „To znaczy najwięcej, ponieważ zawsze chciałem mieć pewność, że robię dobrze dla niego i jego rodziny. Wszyscy tak się czujemy, ponieważ to jest prawdziwe życie; to nie jest tylko jakiś program”.

Sezon 3 „Young Rock” jest emitowany w piątki o 20:30 ET/PT w NBC. Odcinki są następnie dostępne do przesyłania strumieniowego następnego dnia w Peacock.

Czy ten post był pomocny?