Skip to content
TV

W końcu znamy datę wydania Księgi Boby Fetta

29 de wrzesień de 2021
l intro 1632929184

Finał drugiego sezonu „The Mandalorian” obfitował w niespodzianki. Umysły wszystkich widzów zostały oszołomione, gdy tajemniczy Jedi przybył, aby uratować Mando i resztę jego drużyny przed Mrocznymi Żołnierzami, tylko po to, by ujawnić, że był to Luke Skywalker. Niektórym wystarczyłaby kamea, ale Luke był tam, aby zabrać Grogu do swojej nowej świątyni, aby poznać drogi Jedi, przygotowując scenę dla wydarzeń, które mają miejsce w sequelu trylogii.

To była ogromna zmiana, która postawiła przed fanami wiele pytań dotyczących przyszłości „The Mandalorian”. Co by teraz zrobił Mando? Czy Grogu był tam, kiedy Ben Solo zabił wszystkich uczniów Luke’a? Oczywiście nie było czasu, aby się nad nimi rozwodzić, ponieważ finał zawierał również specjalną sekwencję po napisach, w której Boba Fetta i Fennec Shand usuwali kilku gangsterów i zajęli ich miejsce na tronie. Towarzyszy mu tekst mówiący o tym, jak „Księga Boby Fetta” wkrótce trafi do Disney+ i wygląda na to, że fani będą mogli w tym roku zadzwonić ze swoim ulubionym łowcą nagród.

Księga Boby Fetta pojawi się 29 grudnia 2021 r.

Aby upamiętnić kolejną serię „Gwiezdnych wojen” na żywo w Disney+, na stronie platformy streamingowej na Twitterze pojawił się nowy plakat, który z pewnością wywoła ślinę wśród fanów. Przedstawia tytułowego najemnika siedzącego na tronie, wyglądającego tak fajnie jak w 1980 roku. Nie ma żadnych wskazówek, kiedy możemy otrzymać zwiastun lub dodatkowe informacje na temat fabuły. Tweet czyta tylko: „Jego historia dopiero się zaczyna. Księga @BobaFett, zupełnie nowa oryginalna seria, zaczyna się 29 grudnia na kanale #DisneyPlus. #TheBookOfBobaFett”.

W tym roku może nie być żadnego nowego „Mandalorianina”, ale „Księga Boby Fetta” jest więcej niż odpowiednim substytutem. Data premiery przypada zaledwie tydzień po finale pierwszego sezonu „Hawkeye”, więc fani nie będą musieli długo czekać na bardziej spektakularną akcję, która pojawi się na ich ekranach. Szum już przeszedł przez dach na następną przygodę „Gwiezdnych wojen”, a ludzie komentują pod postem: „Dobry s*** na koniec roku nie może się doczekać, hyped jak f ***” i „Po prostu utrzymany ta data premiery w 2021 r. przez skórę w zębach!!! Pokaż nam zwiastun !!!”

Chociaż nie ma jeszcze materiału filmowego, zwiastun nie powinien być zbyt daleko w tyle. W końcu zwiastun „Hawkeye” spadł nieco ponad dwa miesiące przed planowaną datą premiery, więc zwiastun „Boba Fetta” powinien pojawić się w nadchodzących tygodniach.

Czy ten post był pomocny?