Skip to content
TV

W końcu znamy datę premiery czwartego sezonu Cobra Kai od Netflixa w 2021 r.

25 de wrzesień de 2021
l intro 1632598343

Ponowne uruchamianie, przebudzenia i nowe wyobrażenia są w dzisiejszych czasach modne. Bankowe adresy IP zawsze gwarantują zainteresowanie widzów, ale często okazuje się, że nigdy nie są w stanie sprostać temu, co było wcześniej. Ta krytyka nie może być jednak rzucana na „Cobra Kai”. Sequel Netflixa „Karate Kid” jest nie tylko wartościową kontynuacją ukochanej serii filmów, ale także doprowadził do odkrycia go przez nowe pokolenie fanów.

Umieszczony 24 lata po wydarzeniach z „The Karate Kid”, „Cobra Kai” kronikuje współczesną rywalizację między Johnnym Lawrence (William Zabka) i Danielem LaRusso (Ralph Macchio), jednocześnie wykorzystując ich wiedzę do trenowania nowej generacji wojowników . Młodsze postacie to córka Daniela, Samantha LaRusso (Mary Mouser), Miguel Diaz (Xolo Maridueña) i Robby Keene (Tanner Buchanan).

Podczas gdy dotychczasowa historia dotyczyła rywalizacji między Johnnym, Danielem i ich uczniami, wygląda na to, że 4. sezon „Cobra Kai” połączy siły, aby pokonać większe zagrożenie. Ale kiedy fani mogą spodziewać się kolejnej odsłony ciężkiego bojowego komediodramatu Netflixa, a kiedy trafi on na platformę?

Netflix potwierdził datę premiery Cobra Kai Season 4 w 2021 r.

Sezon 3 „Cobra Kai” zakończył się dramatyczną nutą, gdy nikczemny John Kreese (Martin Kove) przejął kontrolę nad jego dawnym dojo, przyjął Robby’ego na swojego najlepszego ucznia i poprosił o pomoc starego kumpla z wojny, który pomógł mu siać spustoszenie w następna seria. Ponieważ Big Bad może stwarzać problemy dla wszystkich, Daniel i Johnny muszą odłożyć na bok dzielące ich różnice i zjednoczyć się w imię większego dobra.

Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek w najnowszym klipie z czwartego sezonu „Cobra Kai”, który możecie obejrzeć na oficjalnym odcinku serialu Świergot konto. Zwiastun przedstawia Johnny’ego i Daniela przygotowujących swoich uczniów do nadchodzącego turnieju karate All-Valley i układających ich spory do łóżka. Zwiastun wyjaśnia, że ​​mają różne pomysły na nauczanie dzieci. Pojawia się również Kreese i dołącza do niego kolejna nieproszona twarz w postaci Terry’ego Silvera (Thomas Ian Griffith). Spodziewaj się, że uderzą mocno i nie okażą litości.

Jeśli zwiastun nie jest wystarczająco ekscytujący, Netflix ujawnił również datę premiery nowego sezonu. Fani mogą spodziewać się kolejnych „Cobra Kai” 31 grudnia 2021 r. – nie rób więc żadnych innych planów sylwestrowych.

Czy ten post był pomocny?