Skip to content
TV

Trey Parker rzuca okiem na rollercoaster tworzenia odcinka South Park

12 de grudzień de 2022
l intro 1670348238

Grymas Treya Parkera

„South Park”, stworzony przez Treya Parkera i Matta Stone’a, jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych komedii telewizyjnych dla dorosłych, znaną z ostrego języka, sprośnych materiałów i parodii celebrytów. Wynikają one z szybkiego i niekonwencjonalnego procesu produkcyjnego, który odróżnia ten przezabawny serial od innych dziwacznych hitów animacji. Ten wyróżniający się element napędzał także „South Park” do szalonego sukcesu przez ponad 25 burzliwych sezonów.

Trwały charakter „South Park” umożliwia objęcie szerokiego grona fanów, których pociągają zwariowane postacie i niewyobrażalne scenariusze. Podoba im się również charakterystyczny animowany styl Parkera i Stone’a, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Oprócz tworzenia i animowania nagrodzonego Emmy serialu, dynamiczny duet użycza głosu wielu mieszkańcom South Park. Na szczęście dla nas, Stone i Parker są niezwykle otwarci na temat zdumiewających i szybkich metod kryjących się za tą jedyną w swoim rodzaju komedią.

Oprócz niezliczonych wywiadów twórcy wystąpili także w telewizyjnym filmie dokumentalnym zatytułowanym „6 Days to Air”. To szczegółowo opisuje zawiłą wizję zakulisową podczas tworzenia jednego z najbardziej wyjątkowych i długo emitowanych seriali telewizyjnych. Parker i Stone całkiem nieźle przełamują tę intrygującą kreatywność w SBS The Feed, w tym kilka zaskakujących nowych ciekawostek, które z pewnością spodobają się fanom.

Trey Parker dzieli się wewnętrznym spojrzeniem na stresujące tworzenie odcinka

Niestrudzony zespół ma interesującą praktykę, którą Trey Parker opowiada SBS The Feed. „Jest duża różnica między czwartkiem a wtorkiem, wiesz, ponieważ nasz tydzień zaczyna się w czwartek [as new episodes air Wednesdays]”, relacjonował Parker. „A czwartek to dzień, w którym wchodzisz do pokoju i myślisz:” Co powinniśmy zrobić? I to jest najbardziej zabawny dzień, ponieważ nie ma „Oto, co mamy”. Gdzie idziemy?!’ To jest po prostu jak: „Z czego chcemy się śmiać? O czym chcemy, na przykład, porozmawiać?

Parker stwierdza dalej: „Mamy w pewnym sensie trzy tablice do aktu pierwszego, drugiego i trzeciego. I wiesz, po prostu zaczniemy spisywać pomysły, rysować i robić różne rzeczy, wiesz, jeśli mamy nową postać, podbiegnę i narysuję ją bardzo szybko. Pierwsze dwie, no wiesz, dwie i pół godziny każdego dnia spędzimy tutaj”. Najbardziej humorystycznie ze wszystkich, Parker mówi, że zwykle na początku są pełni siebie i mogą nawet iść do domu wcześniej w czwartek, ponieważ czują, że wszystko już wymyślili. Ale w miarę upływu tygodnia zaczynają coraz bardziej kwestionować siebie, aż do momentu, w którym naprawdę zaczynają panikować.

Wyjaśnia, że ​​w miarę jak zespół zbliża się do wtorku, presja szybko zaczyna rosnąć. Kiedy nadchodzi niedziela, Parker mówi, że zwykle są „popieprzeni”, próbując naprawić ostatnie zmarszczki historii. Niewątpliwie i nic dziwnego, zawsze łączy się w końcu z kolejnym histerycznym epizodem.

Czy ten post był pomocny?