Skip to content
TV

Theo James obiecuje zupełnie inny biały lotos w sezonie 2 dzięki nowemu ustawieniu

22 de październik de 2022
l intro 1666461643

Puste wyrażenie Theo Jamesa

Kiedy „The White Lotus” miał swoją premierę w HBO w 2021 roku, serial zyskał uznanie za gwiezdną obsadę, sprytną fabułę i ostry komentarz kulturowy. Serial był zarówno gryzący, jak i wnikliwy w eksponowaniu korzyści płynących z przywilejów białych, w przeciwieństwie do personelu tytułowego kurortu, który musi pochylać się do tyłu, aby pomieścić grupę gości programu. To był triumf aktorski zespołu, z Connie Britton (Nicole Mossbacher), Murray Bartlett (Armond), Jake Lacy (Shane Patton), Sydney Sweeney (Olivia Mossbacher) i Jennifer Coolidge (Tanya McQuoid) – wszyscy grali znakomite role.

Podczas Emmy 2022 „Biały Lotos” zdobył 10 trofeów, w tym wybitny serial limitowany, wybitny aktor drugoplanowy w limitowanej lub antologicznej serii lub filmie dla Bartletta oraz drugoplanową aktorkę w tej samej dziedzinie dla Coolidge’a. Sukces serialu skłonił HBO do odnowienia go na drugi sezon, ale zamiast kontynuować tę samą fabułę, pozostanie serią limitowaną w formacie antologii (według The Hollywood Reporter). Dzięki temu Mike White, twórca i scenarzysta „The White Lotus”, będzie mógł opowiedzieć zupełnie nowe historie o burżuazji z różnymi ustawieniami i fabułami w każdej części. Theo James jest nowym członkiem obsady drugiego sezonu i obiecał zupełnie inny klimat na następny występ dzięki nowej oprawie.

Theo James mówi, że włoska sceneria drugiego sezonu wpłynie na fabułę i jej motywy

Angielski aktor Theo James (seria „Niezgodna”) rozmawiał niedawno z The Hollywood Reporter o tym, czego można się spodziewać po nowej części „The White Lotus”. James stwierdził: „Włoski z tego, jego lokalizacja, zmienia to, co jest egzystencjalnie. Chodzi o zderzenie Americana spotyka się z europejskimi sycylijskimi i włoskimi”. Aktor następnie podzielił się tym, jak ta dynamika będzie rozgrywać się wśród bohaterów, mówiąc: „Chodzi o politykę seksualną, w dużej mierze chodzi o płeć i role płciowe. Oczywiście były one wmieszane, ale w pierwszym sezonie miały różne tematy, podczas gdy myślę, że w tym sezonie to są główne tematy, a Mike podchodzi do nich w sposób, w jaki radzi sobie tak dobrze. To zabawne, ale jest też dość hiperpolityczne i bardzo bogate w satyrę społeczną”.

Jest to zgodne z komentarzami showrunnera Mike’a White’a na temat nowego sezonu, jeśli chodzi o tematy, które można zbadać. W wywiadzie dla Deadline z sierpnia 2022 r. powiedział: „Zdecydowanie przypomina „Biały Lotos”; temat jest inny. Nie chodzi o dynamikę władzy, więcej mężczyzn i kobiet oraz politykę seksualną”. Po tych rewelacjach fani programu powinni przygotować się na większą satyrę społeczną, nowe i wyjątkowo absurdalne sytuacje oraz kolejną rundę niesamowitego aktorstwa.

Czy ten post był pomocny?