Skip to content
TV

Szokujący 60-minutowy wywiad, który przyciągnął 22 miliony widzów

7 de wrzesień de 2022
l intro 1662573267

Barbara Walters na konferencji prasowej

„60 minut” to jeden z najbardziej cenionych programów informacyjnych w telewizji. Od ponad 50 lat cotygodniowy program CBS przedstawia jedne z największych historii wokół, z twardym dziennikarstwem, intensywnymi retrospektywami i wywiadami, które zadają trudne pytania i sprowadzają się do sedna dostępnych faktów (poprzez Wiadomości CBS).

Chociaż „60 Minutes” miało sporo błędów na przestrzeni lat, serial nadal jest powszechnie uważany za zrównoważone i zniuansowane podejście do niektórych głównych ludzi i wydarzeń, które kształtują nasz świat. Mimo to program był również skłonny zredukować swoje podejście, mierząc się z historiami zwykłych ludzi, którzy często znajdują się w nietypowych sytuacjach (za pośrednictwem CBS News). Powiedziawszy to, jak to często bywa, niektóre z największych odcinków „60 Minut” zyskały swoją pamięć podręczną na odwrocie skandalu. W rzeczywistości jeden z największych skandali z 2010 roku był w stanie dać wiadomościom najbardziej imponujące oceny od dekady.

Stormy Daniels przyciągnęła wielu widzów

Były prezydent Donald Trump był niczym innym, jak piorunochronem dla kontrowersji, gdy był szefem rządu USA (przez Atlantyk). Od jego pozornie niekończących się tyrad na Twitterze, przez jego obraźliwe komentarze na temat przeciwników lub krytyków, po wiele prawnie wątpliwych czynów (niektóre z nich są nadal badane dzisiaj), Trump był w stanie podważyć podziały między współczesnymi Amerykanami w sposób, w jaki niewielu polityków lub mógłby zrobić (za pośrednictwem Reuters).

Niemniej jednak, prawdopodobnie największym osobistym skandalem, który miał miejsce za czasów Trumpa jako prezydenta, była jego domniemana schadzki z gwiazdą filmów dla dorosłych Stormy Daniels. Ten rzekomy romans, który miał miejsce zaledwie kilka miesięcy po narodzinach jego syna Barrona (poprzez Business Insider), wzbudził w niektórych wątpliwości co do charakteru Trumpa, jednak wielu z jego najbardziej zagorzałych zwolenników pozostało nieugiętych w popieraniu postaci politycznej i potentata biznesowego w po skandalu.

Odcinek przyniósł 60 Minutes najlepsze wyniki od 10 lat

Prezydent Donald Trump spogląda w kamerę

Daniels szczegółowo omówił rzekomy romans w odcinku „60 minut” z 2018 roku. Chociaż artystce zaoferowały aż milion dolarów od innych organizacji i podmiotów, ostatecznie zdecydowała się wziąć udział w programie CBS za darmo, aby zachować uczciwość i opowiedzieć swoją historię w programie powszechnie szanowanym za standardy dziennikarskie (za pośrednictwem NBC ).

Odcinek przyniósł najlepsze liczby, jakie „60 Minutes” widział od dekady (przez NBC). Gdy Daniels otworzyła się na temat grożenia przez mężczyznę w Las Vegas i podpisania umowy NDA ze strachu o jej bezpieczeństwo, jej historia rozwinęła się przed oczami widzów w szokujących szczegółach. Chociaż skutki tego wywiadu nie wystarczyły, by wyprowadzić Trumpa z Białego Domu, prawdopodobnie był to jeden z wielu skandali, które przyczyniły się do jego przegranej z prezydentem Joe Bidenem w wyborach w USA w 2020 roku.

Czy ten post był pomocny?