Skip to content
TV

Szef Netflix Honcho właśnie ujawnił 10 najlepszych programów, a Dang, wiele osób ogląda Bridgerton

28 de wrzesień de 2021
8c5d9d0f0bb9aad508c91435677ba491e832e04c

Odkąd Netflix po raz pierwszy stał się liderem w branży rozrywki domowej, większość danych o klientach i szczegółach oglądalności nie została upubliczniona, dając klientom wgląd w najpopularniejsze programy w swoich zestawieniach Top 10 programów telewizyjnych i filmów. Teraz wygląda na to, że Ted Sarandos jest nadal nieco bardziej przejrzysty przynajmniej w przypadku niektórych z tych liczb, a teraz wiemy, jak dominująca adaptacja romansu historycznego Bridgerton w rzeczywistości jest z tłumami strumieniowymi. Do diabła, gdyby tak wielu ludzi oglądało coś, co stworzyłem, krzyczałbym o tym ze wszystkich dachów, na które mogłem się wspiąć.

Biorąc udział w wywiadzie na scenie podczas pierwszego dnia dorocznej konferencji Code Conference Vox Media, Ted Sarandos upuścił kilka interesujących bryłek informacji o obecnej sytuacji i przyszłości Netflix. I podczas gdy nowy koreański hit Gra w kalmary jest obecnie numerem 1 Netflix z kulą (o której Sarandos również chętnie mówił), będzie musiał przez dłuższy czas budować swoją publiczność, aby osiągnąć poziom wyznaczony przez Bridgerton, który podobno obejrzało (częściowo) ponad 82 miliony osób. Dla porównywalnej miary, tylko dwa programy telewizyjne spoza Super Bowl obejrzało ponad 82 miliony osób: ZACIERfinał serii i DallasWielki odcinek „Who Done It” ujawnia odcinek.

To dość zdumiewająca suma, nawet jeśli niekoniecznie oznacza to, że wszystkie 82 miliony ludzi siedziały tam i obejrzały wszystkie osiem odcinków. Drobnym drukiem przydzielonym do tego ostatniego ujawnienia Top 10 jest to, że statystyka reprezentuje całkowitą liczbę kont, które obejrzały co najmniej dwie minuty tytułu w ciągu pierwszych 28 dni w usłudze. Więc jeśli 80 milionów ludzi obejrzało tylko 3 minuty Bridgertonpierwszy odcinek, podczas gdy pozostałe 2 miliony przeszły przez to wszystko, nadal byłby na tej liście. Ale to absolutnie nie to, co się tutaj wydarzyło, ponieważ Netflix ujawnił również drugi zestaw danych wyszczególniający dziesięć najchętniej oglądanych programów w oparciu o łączny czas oglądania.

Nic dziwnego, Bridgerton również znalazł się na szczycie tej listy z 625 milionami minut obejrzanych w ciągu pierwszych 28 dni w serwisie Netflix. Nieco tuż za nim nastąpiło 619 milionów minut Napad na pieniądze Sezon 4, które były transmitowane, z Dziwne rzeczyTrzeci sezon ląduje na trzecim miejscu z 582 milionami minut. Aby uzyskać jeszcze więcej kontekstu dotyczącego dominacji dramatu romantycznego, dziesiąte miejsce na tej liście zajęli: Ginny i Gruzja Sezon 1 z 381 milionami obejrzanych minut. Więc jeśli Bridgerton netto o około 344 miliony minut więcej niż dziesiąty najczęściej oglądany serial w serwisie (według tych parametrów), wyobraź sobie, jak bardzo musi górować nad mniej popularną taryfą Netflix.

Poniżej możesz zapoznać się z pełną listą 10 najpopularniejszych programów telewizyjnych, która odnotowuje niemal nieoczekiwaną siłę budowania widowni Słodkie zęby, a także jak popularne międzynarodowe programy, takie jak Łubin oraz Napad na pieniądze są.

1. Bridgerton Sezon 1 – 82 miliony

2. Łubin: część 1 – 76 milionów

3. Sezon 1 Wiedźmina – 76 milionów

4. Seks/życie, sezon 1 – 67 milionów

5. Stranger Things sezon 3 – 67 milionów

6. Sezon 4 napadu na pieniądze – 65 milionów

7. Król Tygrysów, sezon 1 – 64 miliony

8. Gambit królowej – 62 miliony

9. Sezon słodkich zębów 1 – 60 milionów

10. Emily w Paryżu, sezon 1 – 58 milionów

Wola Bridgerton Sezon 2 będzie tak popularny jak sezon debiutancki bez przyciągającej wzrok mocy Regé-Jeana Page’a w roli głównej? A może Sobce rzeczy„Niecierpliwie oczekiwany czwarty sezon przenosi serial horror/sci-fi na szczyt? A może będzie to jeden z programów, które Netflix wypuszcza do końca jesiennego sezonu telewizyjnego?

Czy ten post był pomocny?