Skip to content
TV

Netflix właśnie ogłosił powódź programów osadzonych w uniwersum Wiedźmina

26 de wrzesień de 2021
l intro 1632614401

Fani serialu „Wiedźmin” Netflixa dostali dziś mnóstwo wspaniałych wiadomości podczas wydarzenia dla fanów serwisu streamingowego Tudum. Oprócz umożliwienia fanom kilku dogłębnych i zakulisowych wglądów w sezon 2 i „Wiedźmin: Pochodzenie krwi”, wydarzenie ujawniło, że uniwersum godnego objadania się narracji przechodzi ogromne rozszerzenie — takie, które go otworzy. do jeszcze szerszej publiczności.

Tudum zawierał kilka kluczowych postaci z serialu i uniwersum „Wiedźmin”, w tym showrunnera „Blood Origin” Declana de Barra, showrunnera i producenta wykonawczego „Wiedźmina” Lauren Schmidt Hissrich oraz samego Geralta z Rivii, Henry’ego Cavill.

Udostępniono dwa nowe zajawki z 2. sezonu „Wiedźmina”. Pierwszym klipem była rozmowa Geralta z człowiekiem, który stał się bestią, Nivellenem (Kristofer Hivju), w której obaj dzielą się informacjami o tym, jak powstaje Wiedźmin. Drugi klip dotyczył rozkazu ucieczki Ciri (Freya Allen) w bezpieczne miejsce, gdy Geralt poluje na stworzenie. Stamtąd widzowie mogli ujrzeć ogromną scenę 1 w Arborfield Studios, gdzie budowane są zestawy „Blood Origin”. Było też krótkie spojrzenie na naprawdę epickie islandzkie krajobrazy i przegląd historii sześcioodcinkowego prequela. „Blood Origin” zagłębi się w Koniunkcję Sfer, wydarzenie, które ma miejsce na długo przed rozpoczęciem powieści i „połączyło świat potworów i ludzi”.

Po rozkosznej zabawie de Barry, skąd będzie pochodzić „to, co było przedtem”, Hissrich ujawnił, że w pracach jest kilka innych projektów „Wiedźmina”.

Wszechświat Wiedźmina się rozszerza

Być może, co najważniejsze, i ku uldze fanów na całym świecie, Lauren Schmidt Hissrich ujawniła, że ​​oficjalnie trwa trzeci sezon „Wiedźmina” – ciekawostka, którą była „tak podekscytowana”, że w końcu podzieliła się nią ze światem. Ale oprócz tej długo oczekiwanej wiadomości Hissrich ujawnił, że twórcy mają znacznie więcej w rękawie, jeśli chodzi o świat Białego Wilka, Ciri i Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra).

Fani reżysera Kwang Il Hana i pisarza Beau DeMayo „Wiedźmin: Koszmar wilka” byli bez wątpienia zachwyceni, słysząc, że oficjalnie powstaje również drugi film anime. Chociaż scenarzysta drugiego filmu nie został jeszcze ogłoszony, jeśli jest to DeMayo, niedawny wywiad z CBR może dostarczyć pewnych wskazówek, na czym skupi się kolejny film. „Wiesz, wciąż niewiele wiemy o magach” – powiedział. „Nawet kiedy czytasz książki… Jest tam wiele tajemnic”. Czy może to oznaczać historię pochodzenia Tissaia de Vries (MyAnna Buring)?

Na koniec Hissrich ogłosił, że zespół doda do wszechświata „pełną zabawę serię dla dzieci i rodzin”. Chociaż nie ma jeszcze słowa o tym, co może oznaczać taka seria, wydaje się, że Kontynent otwiera się na zupełnie nową grupę demograficzną fanów – co nigdy nie jest złą wiadomością dla długowieczności serialu.

Czy ten post był pomocny?