Skip to content
TV

Spy X Family Sezon 2 – Co wiemy do tej pory

28 de grudzień de 2022
l intro 1672201121

Zmierzch odwraca wzrok

Rodzina może pochodzić z zaskakujących miejsc, o czym świadczy anime „Spy x Family”. Adaptacja mangi Tatsuyi Endo podąża za trzema wyjątkowymi postaciami, których przeznaczeniem jest być razem. Loid Forger, znany również jako Agentka Twilight, podejmuje się misji, która wymaga kilku nowych atutów — mianowicie żony i dziecka, aby wykonać nowe zadanie jako szpieg. Jego poszukiwania prowadzą go do sieroty, Anyi, której moce telepatyczne uczyniły ją outsiderką. Ta nieprawdopodobna para znajduje następnie żonę i matkę w Yor, zabójczyni, która wykorzystuje skromne zachowanie na swoją korzyść. Zarówno fani, jak i krytycy zareagowali na odświeżające połączenie akcji i komedii.

Zespół WIT Studios był równie zaskoczony, widząc taki poziom odpowiedzi. „Reakcja japońskiej obsady głosowej od zagranicznych fanów i ich reakcja na ich ulubione sceny były bardzo pozytywne i podekscytowane – plus wszyscy cosplayerzy” – powiedział producent animacji WIT Studios, Kazue Hayashi, podczas wywiadu z The Illuminerdi. „…teraz zaczynam dostrzegać globalny zasięg.”

Pierwszy sezon powiększył już imponującą rzeszę fanów mangi; odcinki emitowane w Japonii i na całym świecie przez cały 2022 rok. Opcje na żądanie dają widzom jeszcze więcej możliwości nadrobienia zaległości w 25-odcinkowym sezonie. Widzowie domagający się kolejnej przygody z rodziną Forgerów spełniają swoje życzenie, dodając specjalne wydarzenie, które rozszerza ich historię do nowego formatu.

Oto, co wiemy o 2. sezonie Spy x Family.

Kiedy premiera drugiego sezonu Spy x Family?

Niewiele wiadomo o dacie premiery drugiego sezonu „Spy x Family”, tyle tylko, że jest ona ustalona na jakiś czas w 2023 roku. Uczestnicy Jump Festa 2023 otrzymali pierwszą zapowiedź drugiego sezonu. Okazało się również, że imponująca reakcja na sezon 1 „Spy x Family” zainspirowała Tatsuyę Endo do przeniesienia swojego dzieła na duży ekran (przez Crunchyroll).

Pierwszy film, w którym pojawią się Twilight, Anya i Yor, również ma zadebiutować w 2023 roku. Niewiele wiadomo o fabule nadchodzącego filmu, ale pamiątkowy plakat drażnił, czego widzowie mogą się spodziewać. Kolejna przygoda czeka, gdy Twilight pilotuje samolot ze swoją rodziną na przejażdżkę; jego projekt nawiązuje do okładek mangi z odważnym czerwonym samolotem na zielonym tle. Endo stworzył historię i będzie nadzorował całą produkcję. Ma także opracować projekty postaci dla nowych dodatków do narracji.

Kto występuje w Spy x Family Sezon 2?

Ania patrzy na innych

Nie ogłoszono żadnych castingów do drugiego sezonu „Spy x Family”. Zakłada się, że od 2022 roku w drugim sezonie wystąpią główni aktorzy, którzy tworzyli oryginalną obsadę. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów jest Hayami Saori. Aktorkę, która podkłada głos Yorowi, można usłyszeć w wielu popularnych programach anime. Użyczyła także głosu postaciom w „Boruto: Naruto Next Generations”, „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba”, „One Piece” i „Kotaro Lives Alone”.

Saori ponownie połączy siły z Takuyą Eguchi, współpracownikiem „My Teen Romantic Comedy SNAFU” w „Spy x Family”. Oprócz wkładu w rolę Zmierzchu, aktor wnosi własny, imponujący zestaw napisów końcowych. Można go usłyszeć w wielu serialach, w tym w „Sword Art Online”, „Mobile Suit Gundam: The Origin – Advent of the Red Comet” i „That Time I Got Reincarnated as a Slime” (przez EpicStream).

Widzowie oglądający angielskie dubbingi mają kolejny zestaw talentów głosowych, aby ożywić historię. Jeśli pełna obsada sezonu 1 pozostanie na swoim miejscu, oryginalni aktorzy dubowi będą najlepszymi odpowiednikami japońskiej obsady. Aktor Loid/Twilight, Alex Organ, podkłada głos pod popularne franczyzy, takie jak „My Hero Academia” i „Black Clover”. Aktorka „Attack on Titan”, Natalie Van Sistine, podkłada głos zabójcy Lorowi.

Megan Shipman, która wciela się w postać Anyi, pokazuje entuzjazm, jaki towarzyszy dubbingowi tego projektu. Aktorka ujawniła, że ​​w jej ulubionym momencie pierwszego sezonu Anya uderzyła Damiana. „… to było takie zabawne, a ona ma odpowiedź najbardziej małego dziecka, wiesz” Po prostu wyciągnąłem rękę, a on na nią wpadł”. Nie kochanie, nie, nie, uderzyłeś go” – powiedział Shipman 8Bit /Cyfr.

Jaka jest fabuła 2. sezonu Spy x Family?

Yor obejmuje Anyę

Sezon 2 pozostaje tajemnicą dla fanów anime, osoby zaangażowane w serial nie mówią, czego mogą się spodziewać po nadchodzącym sezonie. Dostarczone streszczenie mogłoby z łatwością podsumować projekt; mówi o misji Twilight i rodzinie, którą tworzy w tym procesie. Seria obejmowała już tomy od 1 do 3 z opublikowanej mangi. W takim przypadku sezon 2 serialu telewizyjnego najprawdopodobniej rozpocznie się od cz. 4 mangi i obejmie kilka tomów przed dotarciem do finału sezonu.

Możliwe, że zapowiadany film wiąże się z nadchodzącą historią. Inna możliwość polega na tym, że filmowa wycieczka podąża drogą „One Piece”, prezentując coś, co wyróżnia się w kanonie franczyzy. Niektóre wpływy filmu niewątpliwie zbiegną się z datami premiery. Coś ważnego dla całego łuku byłoby trudne do wydania w rozłożonym harmonogramie, podczas gdy każdy wpis z zewnętrzną fabułą mógłby z łatwością ujrzeć międzynarodową premierę w czasie.

Czy ten post był pomocny?