Skip to content

Mythic Quest Sezon 3 – Co wiemy do tej pory

19 de październik de 2022
l intro 1666158692

Uśmiechnięty Ian Grimm

W „Mythic Quest”, satyrycznej wiadomości z branży gier wideo, Apple TV+ znalazło kolejny nieoczekiwany hit. Podczas gdy najbardziej widocznym sukcesem raczkującej usługi streamingowej giganta technologicznego jest komediowy sitcom piłkarski i ukochany Emmy „Ted Lasso”, „Mythic Quest” znalazło własną oddaną publiczność. Stworzony przez Roba McElhenneya, Charliego Daya i Megan Ganz, które przez ponad dekadę wydobywały najciemniejsze części ludzkiej psychiki, aby śmiać się z brzucha w „It’s Always Sunny in Philadelphia”, „Mythic Quest” podąża za próżnym wizjonerem gier wideo i jego banda współpracowników, którzy prowadzą jedną z najpopularniejszych na świecie gier fantasy online.

Krytyczny sukces, sezon 2 „Mythic Quest” zdobył doskonałe 100% na Rotten Tomatoes. Krytyczka Emily St. James of Vox chwaliła serial, nazywając go „bardzo zabawną komedią z pracy z zabójczą obsadą i zaskakującą ilością serca”. Rzeczywiście, często jest to program poprawiający samopoczucie, pomimo dziwactwa jego bohaterów. Co więcej, w ciągu istniejących dwóch sezonów „Mythic Quest” ewoluował w czasie rzeczywistym, a nadrzędne plany rzuciły się na skały pandemii COVID-19 w połowie pierwszej partii odcinków, co wymagało przegrupowania podczas drugiej. Po drodze znalazł nieoczekiwane momenty głębi i mnóstwo komedii, dzięki czemu stał się jednym z najlepszych programów na Apple TV+.

Sezon 2 „Mythic Quest” zakończył się w czerwcu 2021 roku, a teraz szykuje się do powrotu w tym sezonie świątecznym. Oto, co wiemy do tej pory o trzecim sezonie „Mythic Quest”.

Kiedy zostanie wydany sezon 3 Mythic Quest?

Sezon 3 „Mythic Quest” rozpocznie się w piątek 11 listopada 2022 roku i będzie transmitowany wyłącznie na Apple TV+. Odcinki 1 i 2 ukażą się jako dwuczęściowa premiera, po czym kolejne odcinki będą wypuszczane co tydzień w piątki przez pozostałą część 10-odcinkowego sezonu, który zakończy się 6 stycznia 2023 roku.

Sezon 3 „Mythic Quest” to powrót do formy dla serialu Apple po tym, jak został przerwany przez szybkie zamknięcie produkcji filmowych i telewizyjnych podczas wybuchu pandemii COVID-19. Ponieważ McElhenney odnosił się do Ostatecznego terminu, zakłócenia zmusiły go i jego współpracowników do wyrzucenia oryginalnych scenariuszy sezonu 2 i całkowitego przepisania sezonu, co oznacza, że ​​sezon 3 powinien przebiegać zgodnie z oczekiwaniami.

Dzięki finałowi sezonu 2, który zawiera wiele bogatych wątków na nowy sezon do odkrycia, „Mityczne zadanie” ma dużo miejsca do rozszerzenia w sezonie 3.

Jaka jest fabuła Mythic Quest Season 3?

Ian Grimm i Poppy Li rozmawiają

W finale drugiego sezonu „Mythic Quest” Ian (Rob McElhenney) i Poppy (Charlotte Nicdao) opuszczają tytułową firmę produkującą gry, aby stworzyć własną grę, pozostawiając Davida (David Hornsby) w tyle, aby kształtować przyszłość Mythic Poszukiwanie. W międzyczasie Brad (Danny Pudi) został aresztowany za wykorzystywanie informacji poufnych, biorąc ofiarę Jo (Jessie Ennis), aby uzyskać uliczną reputację za bycie w więzieniu.

Jak zapowiedziano w nowym zwiastunie, sezon 3 zapowiada się wkrótce po tych wydarzeniach. Wraz z rozwojem nowej firmy Poppy zajmującej się grami, w jej twórczym związku z Ianem dochodzi do dalszych tarć. Tymczasem nowa firma wydaje się szykować do rywalizacji z Mythic Quest, która z pewnością wywoła śmiech w korporacyjnej rywalizacji. A gdy Brad wyszedł z więzienia, sprawy nagrzewają się jeszcze bardziej, ponieważ manipuluje wydarzeniami za kulisami dla własnego zysku. Tymczasem Rachel (Ashly Burch) mierzy się z własnymi wyzwaniami, studiując w Berkeley i próbując zarządzać swoim nowym, długodystansowym związkiem z Daną (Imani Hakim).

„Mythic Quest” wcześniej odnosił wielki sukces w odcinkach odbiegających od głównego wątku, takich jak „A Dark Quiet Death” z pierwszego sezonu, który opowiadał o nieudanych twórczych marzeniach. „Backstory!” sezonu 2 zbadał historię wielokrotnie nagradzanego pisarza gry, CW Longbottoma (F. Murray Abraham). Więcej eksperymentów nie byłoby zaskoczeniem w miarę postępu sezonu 3.

Kto występuje w 3 sezonie Mythic Quest?

Rachel i Dana rozmawiają

Po tylu zmianach fabuły w finale drugiego sezonu „Mythic Quest” fani mogą być pewni, że obsada pozostaje w większości niezmieniona. Rob McElhenney powraca jako Ian Grimm, próżny wizjoner gier wideo, a Charlotte Nicdao powraca jako nadzwyczajna programistka Poppy Li. David Hornsby, długoletni współpracownik McElhenney’a podczas ich wspólnej pracy nad „It’s Always Sunny in Philadelphia”, powraca w miksie jako David Brittlesbee, smutny dyrektor ds. gier, a także absolwent „Community” Danny Pudi jako Brad Bakshi.

Wśród innych stałych bywalców są Naomi Ekperigin jako Carol, Imani Hakim jako Dana, Jessie Ennis jako Jo i weteran lektorów gier wideo Ashly Burch jako Rachel. Znani goście w trzecim sezonie to Joe Manganiello, Lindsey Kraft i Casey Sander.

Jeśli chodzi o kreatywność, scenariusz 3 sezonu nadal tworzą McElhenney, Megan Ganz i Charlie Day. Utworzyli trio pisarskie, współpracując przy „It’s Always Sunny in Philadelphia”, gdzie Ganz pojawił się jako scenarzysta w 2016 roku. McElhenney, Hornsby, Day i Ganz są również zaangażowani jako producenci wykonawczy.

Czy ten post był pomocny?