Skip to content
TV

The Rookie Sezon 5 – Co wiemy do tej pory

31 de sierpień de 2022
l intro 1661969391

John Nolan uśmiechnięty

Wielu prawdopodobnie słyszało pozytywne powiedzenie, że nigdy nie jesteśmy za starzy, aby spróbować czegoś nowego w naszym życiu. To nie tylko źródło inspiracji, ale także główny temat w sercu dramatu ABC „The Rookie”. W serialu John Nolan (Nathan Fillion) jest 45-letnim rozwodnikiem, który prowadzi firmę budowlaną i ma jednego dorosłego syna. Ale jego życie ulega drastycznej zmianie, gdy pomaga udaremnić napad na bank. John przenosi się z Pensylwanii do Los Angeles, aby zapisać się do LAPD jako nowicjusz.

„The Rookie” ma prawdopodobnie jedną z najbardziej nietypowych przesłanek dla serialu proceduralnego, mimo że w rzeczywistości opiera się na prawdziwej historii. Jednak to część tego, co pomogło serialowi stać się solidnym hitem dla ABC. Od czasu premiery w sieci w 2018 roku, podróż Johna jako rozkwitającego oficera przez większość serii była wypełniona intensywnymi akcjami, nikczemnymi przestępcami i romantycznymi wątkami. Co więcej, nie zaszkodzi też trochę komediowego polotu Fillion w serialu. Fani „The Rookie” mogli być rozczarowani, gdy sezon 4 ostatecznie zakończył się na początku tego roku w maju. Jednak nie będą musieli długo czekać na sezon 5. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o nadchodzącym sezonie.

Jaka jest fabuła 5 sezonu The Rookie?

Dzięki licznym osiągnięciom i doświadczeniu Johna w służbie w poprzednich sezonach, „The Rookie” wygląda obecnie bardziej jak weteran. Poważnie, rozbijanie karteli narkotykowych i aresztowanie seryjnych morderców sprawiłoby, że każdy wydawałby się bardziej doświadczony. Ale nie wyciągaj jeszcze tych próśb o zmianę nazwy. Przez Deadline, podczas panelu Comic-Con 2022 w San Diego, Nathan Fillion zauważył, że w sezonie 5 jego postać spełni tytuł tytularny pomimo awansu. Fillion powiedział podczas panelu, że John zostanie oficerem szkoleniowym w nowym sezonie, a także będzie mentorem nowego nowicjusza. To szansa dla postaci, aby nauczyć tego, czego się nauczyła, ale dodatkowa odpowiedzialność to także nowy początek.

Zgodnie z ostatecznym terminem Fillion powiedział panelowi: „[It’s] trochę genialny, sposób, w jaki patrzymy na życie i mówimy, co sprawia, że ​​jesteś nowicjuszem? W czym w twoim życiu nadal jesteś nowicjuszem?” Program przygotowuje się również na niesamowitą zabawę w cross-offie dzięki nowemu spin-offowi „The Rookie: Federals”. Nowy program również zadebiutuje w tym roku i zagra Niecy Nash jako FBI nowicjusz Simone Clark. Via Entertainment Weekly, twórca „The Rookie” Alexi Hawley i showrunner „Feds” Terrence Paul Winter zauważyli, że w związku z dwoma programami kręconymi na tej samej parceli, crossovery między nimi powinny być dość łatwe i oczekiwane. Sezon 5 również powinien odpowiedz na jeden z największych klifów ostatniego sezonu, który zakończył się pocałunkiem ulubionego przez fanów statku Chenford.Ponadto, przez Entertainment Weekly, sezon 5 z pewnością zbada pocałunek między oficer Lucy Chen (Melissa O’Neill) i Sargent Tim Bradford (Eric Winter ) i co dzieje się później.

Kto występuje w 5 sezonie The Rookie?

Rosalind Dyer przewożona

Pojawi się duża część powracającej obsady z poprzedniego sezonu, w tym Nathan Fillion, Melissa O’Neil i Eric Winter jako odpowiednio John, Lucy i Tim. Ponadto sezon 5 rzuci światło na kilka powracających postaci poprzez zabawne wątki fabularne (przez Ostateczny termin). Powiedziawszy to, zobaczymy powrót Mekii Cox jako oficera szkoleniowego Nyli Harper, Alyssy Diaz jako detektywa Angeli Lopez i Shawna Ashmore’a jako adwokata Wesleya Eversa. Bazując jednak na klipie zwiastuna z ABC, nie każdy powrót oznacza przyjemny czas dla bohaterów serialu. Klip pokazuje, że Annie Wersching ponownie wciela się w rolę niebezpiecznej seryjnej morderczyni Rosalind Dyer, która po raz pierwszy pojawiła się w drugim sezonie „The Rookie”.

„The Rookie” to oczywiście nabranie nowej krwi w postaci nowego stażysty Johna. Ale fani „Chicago PD” powinni już znać aktora wcielającego się w najnowszego rekruta LAPD. W kolejnym artykule Ostateczny termin Lisseth Chavez dołącza do „The Rookie” jako postać o imieniu Celina. Chavez ma już doświadczenie w występowaniu jako policjant. Grała oficer Vanessa Rojas w „Chicago PD”. Jednak nowa postać zgadza się z Fillionem, który wspomina, że ​​John szkoli kobietę-oficera w sezonie 5 (przez Entertainment Weekly).

Kiedy jest data premiery 5 sezonu The Rookie?

John Nolan rozmawia przez telefon

Premiera czwartego sezonu „The Rookie” odbyła się we wrześniu 2021 roku, a zakończyła w maju 2022. Jest to harmonogram podobny do poprzednich sezonów, ponieważ ABC zwykle miała premierę serialu jesienią, a sezon kończyła na wiosnę. Dlatego nie powinno być zbyt wielką niespodzianką, gdy „The Rookie” ujawnił datę piątego sezonu na oficjalnym Instagramie w czerwcu. W poście zaznaczono, że seria powróci w niedzielę 25 września 2022 r.

Nie ma oficjalnego słowa na temat liczby odcinków, których możemy się spodziewać w tym sezonie, ale serial zwykle wyprodukował około 20 odcinków w poprzednich seriach. Można więc bezpiecznie oczekiwać takiej samej kwoty w sezonie 5. Jedynym wyjątkiem od serialu, który trafił w ten 20-odcinkowy znak, był sezon 3, który uległ skróceniu, podobnie jak inne projekty, z powodu pandemii COVID-19 (poprzez ABC7). Sezon 5 różni się również od poprzedniego sezonu, ponieważ program będzie w niedziele zamiast we wtorki w ABC. Zamiast tego wydaje się, że wtorkowy wieczór jest zarezerwowany dla „The Rookie: Federals”, ponieważ jego premiera odbędzie się 27 września 2022 r. w ABC.

Gdzie oglądać poprzednie sezony The Rookie?

John Nolan się gapi

Na horyzoncie piąty sezon „The Rookie”. Jednak istnieje wiele świetnych opcji dla każdego, kto chce nadrobić zaległości w programie lub sprawdzić swoje zainteresowanie. Dla tych ostatnich, którzy chcą tylko właściwego wprowadzenia do „The Rookie”, najlepszą opcją może być sprawdzenie oficjalnej strony ABC dla serialu. Obecnie zawiera kolekcję odcinków z 4 sezonu, w tym finał „Day In The Hole”. Niektóre darmowe klipy podkreślają również wiele godnych uwagi scen z serii. Cały program nie jest uwzględniony, ale oglądanie tego, co ma ABC, jest bezpłatne.

Dla tych, którzy chcą zacząć od absolutnego początku i są w nastroju do oglądania, Hulu jest najlepszą opcją. W serwisie streamingowym dostępne są wszystkie sezony „The Rookie”. Hulu jest usługą subskrypcyjną, ale nowi użytkownicy mogą doświadczyć jej wersji próbnej, w której pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Dla tych, którzy chcą obejrzeć tylko kilka pierwszych odcinków przed podjęciem decyzji, drogami do podróży są usługi takie jak YouTube, Amazon Prime, Google Play, Vudu i Apple TV. Możesz kupić pojedyncze odcinki z tych usług za 1,99 USD.

Czy ten post był pomocny?