Skip to content
TV

Sig Hansen wierzy, że ludzie żyją zastępczo w najbardziej śmiercionośnym haczyku

19 de październik de 2022
l intro 1666210034

Obsada Deadliest Catch poza domem rybnym McGratha

Od 2005 roku „Deadliest Catch” pokazuje widzom, jak zdobyć jeden popularny posiłek z morza na stół. Krab królewski jest ulubionym pożywieniem wielu osób, a podczas łowienia ryb na morzu Beringa załoga „Deadliest Catch” zapewnia mu mnóstwo. Wody są zdradliwe i bezlitosne, ale nagroda wystarczy, aby wielu członków załogi wracało po więcej w każdym sezonie wędkarskim. Teraz, po 18 sezonach i pokonywaniu licznych przeszkód, w tym przezwyciężenia pandemii i druzgocącej śmierci Todda Kochutina w lutym 2021 r., „Deadliest Catch” pozostaje jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w dzisiejszych czasach.

Dla większości „Deadliest Catch” to jeden ze sposobów na doświadczenie jednej z najniebezpieczniejszych prac na świecie bez faktycznego uczestnictwa w mrozach i niebezpiecznych warunkach. Jednak dla niektórych program jest źródłem inspiracji do pracy o wysokiej stawce i czerpania z tego wysokiej nagrody. „Deadliest Catch” to jeszcze trudniejsza praca, niż myślisz, a Discovery spędził lata próbując pokazać ryzyko. Te zagrożenia, w połączeniu z dramatem telewizyjnym w rzeczywistości, utrzymują fanów przez prawie dwie dekady, ale gwiazdy „Deadliest Catch” mają własne przypuszczenia, dlaczego ludzie tak bardzo kochają ten serial.

Widzowie lubią myśleć, że poradzą sobie z pracą

W wywiadzie na YouTube z Bonnie Laufer, gwiazda „Deadliest Catch”, Sig Hansen, nie zatrzymał się, gdy zapytano go, dlaczego uważa, że ​​serial zyskał tak dużą popularność. „To proste. Każdy chce żyć zastępczo przez nas. Każdy chce udawać, że może być mężczyzną – to jest to.” Wydał to dosadne oświadczenie z chichotem, jakby fani żyjący swoimi marzeniami o wędkarstwie za pośrednictwem serialu telewizyjnego nie byli w rzeczywistości czymś, co Hansen chciałby zmienić w serialu.

Inne gwiazdy „Deadliest Catch” również wspomniały, że fani serialu wierzą, że każdy poradzi sobie z występem. W rozmowie z ComicBook.com „Dziki” Bill Wichrowski miał podobnie ostre słowa. „Będę hojny i powiem, że co dziesiąta osoba to przeżyje, a to prawdopodobnie przesada. Więc kiedy wstają i zdają sobie sprawę, 'Święty pali, jest dziesięć razy gorzej, niż myślałem’. Nagle robienie dekarstwa ze swoim wujem lub ojcem nie wydaje się takie złe”.

Tak więc dla fanów łowienie tygodniami na pokładzie łodzi, gdy rzuca ją bezlitosne morze, może wydawać się łatwe w cieple salonu. Jednak załoga faktycznie na łodzi wie inaczej. Niemniej jednak spojrzenie na pracę i świat nieznany wielu jest więcej niż wystarczające, aby utrzymać popularność „Deadliest Catch”.

Czy ten post był pomocny?