Skip to content
TV

Seksualne życie studentek Amrit Kaur wykorzystuje osobiste doświadczenia do rozwoju charakteru Beli

3 de grudzień de 2022
l intro 1669793542

Amrit Kaur uśmiecha się na imprezie

„Sex Lives of College Girls” jest obecnie wielkim hitem HBO Max. Krytycy go uwielbiają, przyznając mu 93% aprobaty na Rotten Tomatoes (z nieco chłodniejszą aprobatą 87% widzów). Zdobył również solidne 7,8 / 10 gwiazdek na IMDb. Program jest szczególnie popularny wśród młodszej grupy demograficznej i społeczności LGBTQIA+ ze względu na odpowiednio nominację do nagrody MTV Awards i nominację do nagrody GLAAD dla najlepszego nowego serialu telewizyjnego.

Kilka postaci doświadczyło rozwoju postaci w ciągu pierwszego sezonu serialu i inauguracyjnych odcinków sezonu 2. Leighton (Reneé Rapp) w końcu wychodzi z ukrycia po tym, jak jej strach przed upublicznieniem swojej seksualności spowodował, że straciła miłość jej życia. Whitney (Alyah Chanelle Scott) dowiaduje się – po okropnym zakończeniu romansu z jej żonatym trenerem piłki nożnej – że Móc ufność w miłość i wsparcie przyjaciół oraz matki, której surowego osądu wcześniej się bała. Bela (Amrit Kaur) również zmieniła się i urosła w ciągu 14 odcinków serialu (i wciąż rośnie), a ostatnio udzieliła wywiadu na temat tego, co zrobiła, aby dokładnie przedstawić to na ekranie.

Kaur wykorzystała uczucia zazdrości i determinacji, aby nadać swojemu występowi szczególny akcent

Podczas niedawnego wywiadu z Collider, Amrit Kaur wyjaśniła, że ​​jej postać zmaga się z wieloma przeszkodami, z którymi osobiście poradziła sobie w prawdziwym życiu. Jej portret Bela jest dla niej osobisty, ponieważ „Ona jest [Bela] naprawdę boli, pod koniec sezonu 1, a jej mechanizm radzenia sobie jest moim mechanizmem radzenia sobie, czyli pełnym skupieniem, „Dostanę to, czego chcę”, a także ma tę taktykę zemsty, aby nie czuć bólu, co jest takie ludzkie”.

Później, zapytana o osobiste wady Beli – takie jak zazdrość – skomentowała: „Jeśli jestem o kogoś zazdrosna, po prostu udaję, że nie jestem zazdrosna… Nie zamierzam im tego odpuścić. Ja myślę, że właśnie to robi Bela. Jest tak zdeterminowana, by nie pokazać, że upada i przegrywa. Dlatego się w niej zakochujemy, ponieważ wszyscy to robimy.

A jej łagodna forma metodycznego aktorstwa rezonuje z fanami. /u/Background-Bath4640 odnosi się do Beli ze względu na jej południowoazjatyckie i amerykańskie pochodzenie, ale jednocześnie żałują, że serial nie przedstawiał jej trochę inaczej. Wśród ich wielu skarg jest fakt, że Bela jest traktowana jak płaska, autoironiczna postać poboczna dla swoich przyjaciół o dynamicznej postaci, zasadniczo zaszufladkując ją jako dziwną, dziwną. Inny Redditor skomentował, że ma nadzieję, że program spędzi więcej czasu na badaniu skomplikowanego związku Beli z jej kulturowym pochodzeniem. Niezależnie od tego, co niektórzy mogą ogólnie myśleć o tej postaci, wydaje się, że większość jest więcej niż zadowolona z występu Kaura.

Czy ten post był pomocny?