Skip to content
TV

Rookie Showrunner wyjaśnia, dlaczego „łamanie serca” głównego bohatera zostało potraktowane tak dziwnie

28 de wrzesień de 2021
2cd65b00a18792edf3decd437c79d4265f74ef43

Spoilery przed nami Debiutant**Premiera 4. sezonu „Życie i śmierć”.**

Procedura policyjna prowadzona przez Nathan Fillion w ABC Debiutant w końcu doczekała się premiery czwartego sezonu i była to kolejka emocji. Natychmiast po wyjściu z klifu z sezonu 3, w którym detektyw Lopez został porwany przez La Fiera i jej zbirów tuż przed tym, jak miała iść do ołtarza, fani dowiedzieli się o losie oficera Titusa Makina Jr Jacksona Westa dość wcześnie w sezonie 4 otwieracz. Dzięki materiałom bezpieczeństwa uzyskanym przez LAPD, Debiutant ujawnił z niewielką fanfarą, że Jackson został zastrzelony, a showrunner Alexi Hawley wyjaśnił, dlaczego tak się stało.

Titus Makin Jr., który grał Jacksona od pierwszych dni serialu, był nieobecny w promocjach i plakatach sezonu 4, co zdecydowanie zmartwiło fanów. Jego los, podobnie jak los Alyssy Diaz, Angeli Lopez, zawisł w powietrzu podczas ostatnich minut finału trzeciego sezonu. I chociaż z ulgą od razu dowiedziałem się, co stało się z nimi obojgiem – Lopez został wrzucony do furgonetki, podczas gdy Jackson został zamordowany po tym, jak odmówił wepchnięcia do bagażnika – brak zaangażowania ze strony Makina był co najmniej dziwny. , ponieważ to nie aktor został „zastrzelony” w scenie, a raczej zastępca. Alexi Hawley opowiedziała TVLine uzasadnienie dziwnego wyjścia, mówiąc:

To bolesne, ale tak naprawdę nie miałam wyboru. Nie wracał, a ze względu na sposób, w jaki załatwiliśmy sprawy z [Season 3] koniec, po prostu nie było sposobu, aby opowiedzieć tę historię bez Jacksona…. Ale naprawdę mocno skłaniamy się do uhonorowania tego, jak był sercem serialu, i zdecydowanie miało to dla nas wpływ, że musieliśmy sobie z tym poradzić.

Nie tylko fani musieli zobaczyć śmierć Jacksona, ale także Chen, Nolan, Harper, Bradford i Gray, i była to zdecydowanie bolesna scena dla wszystkich zaangażowanych. Chociaż odcinek przyniósł nam poważną śmierć, która będzie odczuwalna przez cały sezon, zespołowi udało się uratować Lopez i jej nienarodzone dziecko. Pod koniec odcinka minęły trzy miesiące, a Lopez i Wes przywitali małego Jacksona na świecie, a Lopez zabrała nawet syna do grobu Jacksona i informowała go o wszystkim. Na wypadek, gdyby ktoś podejrzewał, że mógł potajemnie przeżyć.

Mimo że odejście Jacksona zostało potraktowane w dziwny sposób i bez udziału aktora w oficjalnym pożegnaniu, nadal było to piękne i bolesne pożegnanie dla postaci OG. Nadal nie wiadomo dokładnie, dlaczego Titus Makin Jr. zdecydował się opuścić serię, a fani bez wątpienia będą nadal zastanawiać się nad tymi szczegółami w trakcie trwania sezonu. Bez względu na przyczynę, Debiutant bez niego na pewno nie będzie taka sama. Ciekawie będzie zobaczyć, jak postacie posuwają się do przodu, zwłaszcza Chen. Byli nie tylko partnerami, kiedy przenieśli się do P2, ale także przyjaciółmi i współlokatorami. Przynajmniej Chen i Gray byli w stanie znaleźć i aresztować jego zabójcę, aby mógł spocząć w pokoju ze sprawiedliwością.

Nowe odcinki Debiutant air w niedziele o 22:00 czasu wschodniego w ABC!

Czy ten post był pomocny?