Skip to content
TV

9-1-1 Showrunner ujawnia, dlaczego jeden strażak zaginął w premierze 5 sezonu

27 de wrzesień de 2021
89f42f2e848dc99e97cf5324ffaf753361898128

Sezon 5 pierwszej serii odpowiedzi Foxa 9-1-1 przybył i podczas ataku ransomware na Los Angeles, w akcji zaginął strażak: Albert Han. Pod koniec finału 4 sezonu przyrodni brat Chimneya, Albert, oficjalnie został strażakiem. Chociaż między finałem a premierą piątego sezonu minęło trochę czasu, w odcinku nie było wzmianki o Albercie. Więc gdzie on jest? Showrunner Tim Minear ujawnia odpowiedź.

Fani byli podekscytowani, widząc Alberta, który został strażakiem, ponieważ najwyraźniej oznaczało to, że będą widzieć więcej braci Han razem, miejmy nadzieję, że będą razem pracować. Ponieważ na 118 podczas premiery nie było po nim śladu, można śmiało powiedzieć, że jest w innej remizie. Chociaż Tim Minear ma lepsze wyjaśnienie, że jest MIA, jak powiedział TV Insider:

Albert jest włączony Nancy narysowała. [Laughs] Albert przeszedł szkolenie LAFD i jest w innym domu, a my wkrótce się z nim zameldujemy.

John Harlan Kim udał się do The CW’s Nancy narysowała na inną rolę. To powiedziawszy, wygląda na to, że fani nie będą zbyt długo bez Alberta w sezonie 5. W sierpniu Kim opublikowała zakrwawione i posiniaczone zdjęcie z zestawu 9-1-1, który jest teraz usunięty, więc wygląda na to, że Albert wkrótce wróci. Jednak wiadomość o jego obecności Nancy narysowała jest intrygujący, biorąc pod uwagę, że jego rola nie została jeszcze ujawniona.

Albert szybko stał się ulubieńcem fanów 9-1-1. Został przedstawiony w trzecim sezonie jako przyrodni brat Chimneya z Korei i chociaż Chim nie przywitał go ciepło, załoga 118 szybko wprowadziła go do rodziny. Chimney wkrótce podszedł do swojego brata i obaj nawiązali bliski związek. John Harlan Kim został następnie awansowany do regularnego serialu w sezonie 4 i podobnie jak reszta głównych bohaterów, Albert znalazł się w sytuacji bliskiej śmierci, kiedy dostał wypadek samochodowy dzięki pijanemu kierowcy, ale przeżył i był dalej naprawa. Pod koniec sezonu Albert przeszedł szkolenie LAFD, a 118 było tam, aby go wspierać.

Nawet jeśli John Harlan Kim będzie w Horseshoe Bay w dniu Nancy narysowała, wygląda na to, że nadal będziemy się spotykać z Albertem 9-1-1. Co oznacza, że ​​dostaniemy więcej wujka Alberta, ponieważ nie widzieliśmy tego zbyt wiele, odkąd wracał do zdrowia po narodzinach swojej siostrzenicy! Nowe odcinki 9-1-1 powietrze w poniedziałki o 20:00 czasu wschodniego na Fox!

Czy ten post był pomocny?