Skip to content
TV

Recruit Stars Noah Centineo i Laura Haddock omawiają intensywny Cliffhanger serialu

20 de grudzień de 2022
l intro 1671564933

Owen Hendricks w Rekrucie

Ostrzeżenie: ten artykuł zawiera spoilery dotyczące „The Recruit”

Nowy serial szpiegowski/thriller Netflix „The Recruit” miał premierę 16 grudnia 2022 r. i według większości relacji był niczym innym jak ekscytującą, ekscytującą przygodą dla widzów. Fabuła podąża za Owenem Hendricksem (Noah Centineo), świeżo zatrudnionym prawnikiem CIA. Jest gotowy do pracy, ale w końcu chce cofnąć swoje słowa, gdy Max Meladze (Laura Haddock), były agent CIA, grozi ujawnieniem wszystkiego, jeśli nie pomogą jej uniknąć kary więzienia. Meladzde utrudnia Hendricksowi pracę, ponieważ pogrąża się w niekończących się problemach i konfliktach tylko dlatego, że ją zna. Nie powinien nawet być szpiegiem, ale i tak zostaje wciągnięty w ten świat.

Osiem odcinków prawdopodobnie minęło zbyt szybko, zwłaszcza w przypadku tego, jak producenci zdecydowali się związać wszystko z ostrym klifem. Naturalnie, jak widzowie mogli się spodziewać, Owen rozwinął uczucia do Maxa, nawet po zerwaniu z byłą Hannah (Fivel Stewart). Pod koniec odcinka 8 Owen lamentuje, że czuje się głupio, próbując pomóc Max i że żałuje, że się o nią troszczył. Z czystym umysłem wyrusza na spotkanie z Hannah.

Tuż przed tym, jak Owen może dostać się do Hannah, podjeżdża czarny samochód i porywa go. Scena później on i Max są przywiązani do krzeseł, a do środka wchodzi tajemnicza kobieta. Ona strzela do Maxa, a potem zwraca się do Owena. „Kim jesteś i co, do cholery, robisz z moją matką?” ona pyta. Następnie program się kończy, pozostawiając nieznany los Maxa i Owena.

Noah Centineo i Laura Haddock mieli silne uczucia co do zakończenia

W wywiadzie dla Collider, Noah Centineo („Czarny Adam”) i Laura Haddock („Strażnicy Galaktyki”) omówili swoje odczucia na temat szalonego zakończenia pierwszego sezonu „Rekruta”.

Haddock nie chciała tego czytać. „Byłem zły.” Aktorka zaczęła żartować, że myślała, że ​​przez pomyłkę dostała zły scenariusz i zażądała przepisania. Plamiak zauważył, że „rzeczy mogą się zmienić lub zmienić”, co może być pocieszające. To, co wydarzyło się na ekranie, nie określa tego, co stanie się później w kamieniu, że tak powiem, ale to nie zmniejsza liczby pytań. Widzowie wiedzą teraz, że Max ma córkę; co to oznacza dla potencjalnego związku między Owenem i Maxem? Jaka jest córka Maxa i dlaczego chce śmierci swojej mamy? Co ważniejsze, czy Max w ogóle przeżyje?

W przeciwieństwie do swojej współgwiazdy, Centineo odczuwał raczej niedowierzanie i zmieszanie niż złość. „To był szalony klif. Mój Boże. I od razu pomyślałem:” Och, zastanawiam się, co się stanie? ”” Następnie porównał to do finału „Gry o tron” HBO: „Byłem jak , „Czy to sytuacja z „Gry o tron”, czy to oszustwo? Naprawdę nie wiesz”. Od wyobraźni widzów będzie zależeć, co stanie się dalej, dopóki „Rekrut” nie zostanie przedłużony na sezon 2, zakładając, że Netflix kończy się wykonaniem tego połączenia.

Czy ten post był pomocny?