Skip to content

Zwiastun „Recruit”: Noah Centineo ratuje się życiem, sącząc białe pazury w pierwszym materiale z thrillera szpiegowskiego Netflix

17 de listopad de 2022
the recruit trailer netflix noah centineo

Martini w stylu Jamesa Bonda, wstrząśnięte, nie mieszane? Nie, Noah Centineo wolałby otworzyć White Claw w nowym zwiastunie nadchodzącego thrillera szpiegowskiego Netflix Rekrut.

W zwiastunie — który możecie obejrzeć powyżej — Do wszystkich chłopców Heartthrob wciela się w Owena Hendricksa, niespokojnego nowego prawnika CIA, który utknął w pudłach ze starymi listami od osób grożących ujawnieniem tajnych informacji. Ale wizyta w więzieniu u jednego z takich pisarzy listów pogrąża Owena w mroczną i niebezpieczną sieć międzynarodowych intryg. „Gratulacje, śledzi cię cała Organizacja Narodów Zjednoczonych” — mówi mu, gdy odkrywa zwłoki i grożą mu tortury za pomocą wiertarki. Poświęca jednak czas na fantazyjne przyjęcie, a kiedy proponuje się mu Martini, odpowiada: „Co powiesz na biały pazur?”

„Owen szybko zostaje uwikłany w niebezpieczny i często absurdalny świat polityki władzy i złośliwych graczy, gdy podróżuje po świecie w nadziei na wykonanie swojego zadania i pozostawienie po sobie śladu w CIA” — czytamy w oficjalnym streszczeniu. Alexy Hawley (Debiutant) jest twórcą i showrunnerem ośmioodcinkowego dramatu, który trafi na platformę Netflix w piątek, 16 grudnia.

Naciśnij PLAY powyżej, aby zobaczyć po raz pierwszy Rekruta następnie powiedz nam w komentarzach: Czy zapiszesz się na tę misję?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?