Skip to content

Bridgerton, sezon 2: Anthony i Kate sprawiają, że wojna nie jest miłością w pierwszym materiale filmowym

26 de wrzesień de 2021
bridgerton anthony kate

Od miesięcy wiemy, że Bridgerton Sezon 2, podobnie jak druga książka autorki Julii Quinn, skupi się na Anthonym (w tej roli Jonathan Bailey), starszym bracie Daphne, który szuka narzeczonej.

Dlatego ma sens, że pierwszy materiał z drugiego sezonu, który Netflix opublikował w sobotę podczas globalnego wydarzenia dla fanów „TUDUM”, skupiał się na małżeńskich pościgach Anthony’ego — w szczególności na jego burzliwym romansie z Kate Sharmą, graną przez Edukacja seksualnaSimone Ashley.

Kate jest opisywana jako inteligentna, uparta nowicjuszka z Londynu, „która nie cierpi głupców – w tym Anthony’ego”. Konflikt powstaje, jak wiedzą fani książek, ponieważ Anthony jest przypuszczalny poślubić młodszą siostrę Kate, Edwinę (nowicjusz Charithra Chandran), ale ma więcej chemii z wścibską Kate.

Bridgerton został już odnowiony na sezony 3 oraz 4 i trwają prace nad spinoffem Queen Charlotte. Seria prequeli będzie koncentrować się na początkach królowej Charlotte (Golda Rosheuvel z pierwszego sezonu) i napisze ją producentka wykonawcza Shonda Rhimes. Dramat będzie dotyczył wstąpienia na tron ​​młodej rodziny królewskiej, zanim stała się fanką peruki, a także jej życia miłosnego w plotkarskim, cukierkowym świecie. Ten spinoff jest szczególnie godny uwagi, ponieważ postać kradnąca sceny została stworzona na potrzeby serialu i tak naprawdę nie pojawia się w książkach Quinna.

Czy jesteś podekscytowany? Bridgerton Sezon 2? Zostaw swoje przemyślenia w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasz cotygodniowy biuletyn. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?