Skip to content
TV

Prezentacja niepraktycznych żartownisiów w sieci była właściwie całkiem łatwa

28 de marzec de 2023
l intro 1680045884

Uśmiechnięci Niepraktyczni Jokerzy

Jeśli w dowolnym momencie włączysz truTV, prawdopodobnie zobaczysz odcinek „Niepraktycznych żartownisiów”. Od ponad dekady emitowany w telewizji, nieskryptowany program dowcipów jest podstawą popkultury, uwielbianą przez fanów na całym świecie, z gospodarzami — Brianem „Q” Quinnem, Jamesem „Murr” Murrayem, Salem Vulcano i, aż do jego niedawnego odejścia, Joe Gatto — obecnie uznany na całym świecie celebryta. To zabawny, łatwy zegarek, który jest odpowiedni dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu przedstawienie go kierownictwu truTV jest o wiele łatwiejsze, niż można by sobie wyobrazić.

Rozmowa z „Eureką!” gospodarz Josh Golden, gospodarze „Impractical Jokers” wspominali proces zdobywania mosiądzu truTV, aby dać serialowi szansę. Gatto wyraźnie wspomina, że ​​​​przygotowali skwierczący kołowrotek, aby się pochwalić, podkreślając proste założenie serialu, że cała czwórka zawstydza się nawzajem wszelkimi niezbędnymi środkami. Wiedzieli, że wyzwania i kary, które wymyślili, były zabawne, więc była to łatwa propozycja. Oczywiście, władze nie mogły się nie zgodzić, więc „Niepraktyczne żartownisie” otrzymały zielone światło.

Jednocześnie to, że kierownictwo truTV uznało, że koncepcja stojąca za „Niepraktycznymi Jokerami” jest wykonalna, nie oznacza, że ​​od razu była gotowa do pójścia do telewizji. Wymagał pewnych poprawek i dostosowań, aby stać się potęgą, jaką jest dzisiaj.

Przed Niepraktycznymi Jokerami była Misja: Niewygodna

Podobnie jak w przypadku większości programów telewizyjnych, pilot „Niepraktycznych żartownisiów” różni się nieco od tego, czym ostatecznie stałby się serial. W rzeczywistości oryginalny pilot serialu miał zupełnie inny tytuł: „Misja: niewygodna”. Intro też było zupełnie inne, podobnie jak cała estetyka pokazu. Niestety, nie wiemy, jak bardzo różni się ten odcinek, ponieważ ta wersja pilota nigdy nie została wyemitowana. Poza sekwencją wprowadzającą i kilkoma klipami nigdy nie trafił do publiczności.

Tak więc niewyemitowany pilot „Mission: Uncomfortable” jest uważany za zaginione media, co dla nieznajomych brzmi dokładnie tak, jak brzmi. Istnieje ogromna społeczność online zajmująca się wyszukiwaniem takich fragmentów historii mediów, z wyszukiwaniami poświęconymi utraconym filmom, programom telewizyjnym, grom wideo, muzyce i nie tylko. Jak można sobie wyobrazić, są tacy, którzy polują na ten zaginiony odcinek „Niepraktycznych żartownisiów”, a czaty takie jak ten rozpoczęty przez Redditor u/gamerguy287 łączą te podobnie myślące osoby, aby połączyć swoją wiedzę. Można mieć tylko nadzieję, że ich poszukiwania przyniosą kiedyś namacalne rezultaty.

Podczas gdy zagubiona społeczność medialna szuka niewyemitowanego odcinka pilotażowego „Mission: Uncomfortable”, spodziewaj się, że „Impractical Jokers” wznowi panowanie na małym ekranie w nadchodzących latach.

Czy ten post był pomocny?