Skip to content
TV

Mruczenie niepraktycznych żartownisiów mówi, że kara za kotka Sala była najłatwiejsza

27 de marzec de 2023
l intro 1679889219

James Murray przemawia na imprezie

Po ponad dekadzie obecności na antenie, obsada „Niepraktycznych żartownisiów” przeszła przez prawie każdą formę tortur i upokorzeń, na jakie można pozwolić w telewizji. Ale nawet wtedy nie wszystkie kary muszą mieć ekstrawagancki cios, aby były skuteczne.

James „Murr” Murray zapytany w odcinku czatu internetowego z 2018 r. o to, które kary były dla niego najłatwiejsze, choć uważa, że ​​żadna z jego kar nie była szczególnie łatwa, szybko myśli o najłatwiejszej w całym serialu. „Opowiem ci o najłatwiejszej karze w historii serialu” – odpowiada. „To było kładzenie kociąt na piersi Sala”.

W ramach kary, o której mowa w szóstym sezonie serialu, Sal Vulcano został zmuszony do stawienia czoła swojemu strachowi przed kotami, przywiązując Jokera do platformy i pozwalając kociętom czołgać się po nim. Podczas gdy Murray mógł uznać żart za łatwy do skonfigurowania, bycie otoczonym przez taką falę kotów nie było spacerkiem po parku dla bojącego się kotów Sal.

Kara Sal była słodka, słodka zemsta za Q

Bycie otoczonym przez kocięta może być dla wielu spełnieniem marzeń, ale Sal Vulcano wydawało się bardziej żywym koszmarem. Występujący w sezonie 6, odcinku 4, Sal zostaje przeniesiony do znajomego magazynu – tego samego, w którym w poprzednim sezonie Brian „Q” Quinn został uwięziony, podczas gdy tarantule pełzały po nim. Q, który uważał, że Sal bawi się trochę zbyt dobrze karą, postanowił odwdzięczyć się, zmuszając Sal do zbliżenia się do nowych futrzastych przyjaciół.

Zespół rozpoczął tortury od stada pięciotygodniowych kociąt, których Sal się bał i uważał, że wyglądają bardzo brzydko. Sytuacja staje się jeszcze bardziej intensywna, gdy zespół przynosi skrzynię pełną dorosłych kotów. Ku konsternacji Sala, wrzuca się pozornie nieskończoną liczbę kotów. W przeciwieństwie do kociąt, bardziej zwinne koty poruszają się i ustawiają na całym ciele Sala, z parą, która wdaje się w krótką potyczkę, szczególnie go denerwując. Kara kończy się nałożeniem przez zespół kawałka mięsa i kilku kocich smakołyków na Sal, wyłączeniu świateł i poproszeniu osoby w kocim kostiumie o dotknięcie całego Sal.

Taka prosta kara może nie wydawać się aż tak straszna w porównaniu z niektórymi słynnymi żartami innych Jokerów, ale mimo to Sal przemknął przez swoje dziewięć żyć.

Czy ten post był pomocny?