Skip to content
TV

Pozostałe dwa sezon 3 – co wiemy do tej pory

29 de grudzień de 2022
l intro 1672267864

Pat wyglądający na zachwyconego zbliżeniem

Kiedy opuściliśmy rodzinę Dubek pod koniec drugiego sezonu „The Other Two”, napakowane dni pracy Pat (Molly Shannon) doprowadziły do ​​załamania nerwowego na wybiegu pokazu mody Chase’a (Case Walker), podczas gdy Chase był sfrustrowany Brooke ( Helene Yorke) za to, że go nie słuchała i za chęć skupienia się na karierze wokalnej. Pat w końcu zebrał się na odwagę, by powiedzieć Streeterowi (Ken Marino), że ją dusi, a Cary (Drew Tarver) podjął decyzję, by skupić się na swojej pierwszej dużej roli filmowej, zamiast spędzać czas z rodziną na wakacjach. Kiedy rodzina — bez Cary’ego — delektowała się relaksującym posiłkiem w restauracji na plaży, otrzymaliśmy aktualizację z „The Gay Minute”, mówiącą nam, że życie Cary’ego miało się zmienić, gdy zaczął kręcić „Nocną pielęgniarkę”.

Satyra przemysłu rozrywkowego koncentruje się wokół Chase’a, 13-latka, którego wirusowe wideo przyniosło mu sławę, a starsze rodzeństwo Brooke i Cary nagle czują się zmuszeni udowodnić, że oni też mogą odnieść sukces. „The Other Two” dostarczyło widzom wielu powodów do śmiechu, ale oferuje także nieoczekiwane chwile powagi, ponieważ członkowie rodziny, tacy jak Pat i Chase, zdali sobie sprawę, że zarabiając na swojej nowej sławie i podejmując się niekończących się projektów, tracą na szczęście.

Ponieważ jednostka rodziny Dubek pokazuje kilka drzazg, jesteśmy ciekawi, co będzie dalej. Oto, co wiemy o 3. sezonie „The Other Two”.

Kiedy premiera 3 sezonu The Other Two?

„The Other Two” został po raz pierwszy wyemitowany w styczniu 2019 roku w Comedy Central, a po długim opóźnieniu został przeniesiony do HBO Max w 2020 roku (na TV Line) i tam właśnie jesienią miał swoją premierę drugi sezon. Po wyemitowaniu finału sezonu 2 23 września 2021 r. HBO Max szybko odnowiło program. Suzanna Makkos, wiceprezes wykonawczy ds. oryginalnych komedii i animacji dla dorosłych w sieci, powiedziała wówczas: „Chris Kelly i Sarah Schneider stworzyli ostrą i przejmującą rodzinną historię… To była prawdziwa radość powitać ich i obsadę w HBO Max i nie mogę się doczekać, aby zatrzymać ich z Brooke na wiele telekonferencji, które nadejdą w następnym sezonie” (przez Variety).

Ponad rok później fani tej gryzącej komedii wciąż z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie trzeciego sezonu. Pomimo wszystkich wstrząsów i odwołań HBO Max po fuzji Warner Media i Discovery, jasne jest, że trwa sezon 3, a pierwsze cztery odcinki pojawiają się już na IMDb. Chociaż krótko krążyły plotki, że rozpocznie się w 2022 roku, rolka HBO Max Coming Soon w 2023 roku ujawniła, że ​​​​jest ustawiona na 2023 rok.

Kto zagra w trzecim sezonie The Other Two?

Chris Kelly, Molly Shannon, Sarah Schneider, Drew Tarver, Heléne Yorke, Case Walker i Ken Marino wyglądają na szczęśliwych

Główna obsada „The Other Two” powraca w sezonie 3, w tym Molly Shannon, Heléne Yorke, Drew Tarver, Case Walker, Ken Marino i Josh Segarra. W pierwszym sezonie pojawiło się mnóstwo aktorów z „Saturday Night Live”, takich jak Beck Bennett, Aidy Bryant i Heidi Gardner, a także aktorów takich jak Patrick Wilson, Jackie Hoffman i Wanda Sykes. Z drugiej strony drugi sezon skupił się znacznie bardziej na Dubkach. Biorąc pod uwagę ściślejszą fabułę wokół integralnych członków rodziny, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby „The Other Two” kontynuowało tę ścieżkę.

Największą gwiazdą serialu jest zdecydowanie Molly Shannon jako Pat, wiecznie pozytywna mama, która z największej cheerleaderki Chase’a stała się popularną prowadzącą dzienny talk-show. Szybko okazuje się, że jest całkowicie przytłoczona wszystkim, czego się od niej oczekuje. W międzyczasie Shannon żongluje dwoma bardzo różnymi, uznanymi przez krytyków serialami, występując w „The White Lotus” jako Kitty Patton. „Nie mógłbym być bardziej zadowolony z tych dwóch prac” – powiedział Shannon dla USA Today. „Jestem bardzo podekscytowany. Naprawdę byłem w miejscu, w którym świętowałem, że ciężko pracowałem w showbiznesie i czuję się niesamowicie szczęśliwy z powodu tych możliwości”.

Podczas gdy Shannon pracowała w „The White Lotus” przez krótki czas, można ją również zobaczyć w komedii Showtime „I Love That for You” z koleżanką z programu „Saturday Night Live”, Vanessą Bayer.

Jaka jest fabuła The Other Two Season 3?

Molly Shannon i Case Walker wesoło wyglądają

Twórcy „The Other Two”, Chris Kelly i Sarah Schneider, nie są obcy w świecie komedii, obaj pisali dla „Saturday Night Live” do 2020 roku. trochę w ich fabułę trzeciego sezonu „The Other Two”, ale Schneider szybko rozwiewa ten pomysł. „Nie robimy sezonu pandemicznego” – powiedziała IndieWire. „To nie jest interesujące. Pominiemy to”. Chociaż nie zdradza zbyt wiele, przyznaje, że zakończenie drugiego sezonu bardzo otworzyło możliwości.

„Sezon zakończył się, gdy rodzina wyemitowała do siebie wszystkie swoje pretensje. Więc nie ma już nieśmiałych problemów, które mają… Wszystko tam jest” – powiedział Schneider. „Rozmawialiśmy o zrobieniu małego skoku w przyszłość, aby wskoczyć w nowy czas w ich życiu”. Kelly nie może się doczekać zbadania potrzeb i pragnień każdej postaci, choć w zabawny sposób. „Jakie to uczucie, kiedy zawsze uważałeś się za przegranego, [and] co się stanie, gdy inni ludzie zaczną ci mówić, że to już nieprawda?

Skoki w czasie i żenujący humor? Mamy nadzieję, że HBO Max wkrótce ogłosi datę premiery trzeciego sezonu.

Czy ten post był pomocny?