Skip to content
TV

Piosenkarka country Jana Kramer dołącza do obsady Chicago Fire

7 de grudzień de 2022
l intro 1670454760

Jana Kramera z uśmiechem

Wygląda na to, że Jana Kramer będzie przynajmniej w jakimś stopniu częścią ekipy „Chicago Fire”. Piosenkarka country, której piosenki „I Got the Boy” i „Why Ya Wanna” znalazły się w pierwszej dziesiątce Billboard’s Country Airplay, opublikowała to samo na swoim Instagramie 1 grudnia. Post pokazuje trzy zdjęcia, na których jest w kostiumie, pozuje z Taylorem Kinneyem , który gra porucznik Kelly Severide w uwielbianym dramacie NBC „One Chicago”.

„Tyle zabawy podczas kręcenia Chicago Fire” – czytamy we wpisie. „Najmilsza ekipa i obsada!” Kramer oczywiście nie jest obcy aktorstwu ani telewizji. Jak zapewne fani pamiętają, udowodniła, że ​​jest aktorką na długo przed tym, jak trafiła na krajowe listy przebojów, spędzając trzy sezony jako Alex Dupre w programie stacji CW „One Tree Hill”. Wystąpiła także w kilku filmach Lifetime, wystąpiła jako uczestniczka w 23. sezonie Tańca z gwiazdami i zagrała role w kilku programach telewizyjnych, w tym w „Entourage”, „Grey’s Anatomy” i „90210”.

Produkcja milczy na temat roli Jana Kramer

W chwili pisania tego tekstu producenci i showrunnerzy „Chicago Fire” nie ujawnili jeszcze żadnych szczegółów na temat roli, jaką Jana Kramer będzie odgrywać w serialu. Można bezpiecznie założyć, że jej postać dzieli czas ekranowy z Severide i że zajmuje jakąś władzę, biorąc pod uwagę garnitur, który ma na sobie na zdjęciu. Jak donosi FanSided, Kramer nawiązał do agenta ubezpieczeniowego, który zatrzymuje się przy 51, a także wspomniał nazwisko „Melissa Keating”. Nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia z programu.

Włączenie Kramera jest innym posunięciem dla „Chicago Fire”, które historycznie obsadzało stosunkowo nieznanych aktorów do odgrywania powtarzających się postaci. Z drugiej strony, serial był znany z utrzymywania postaci, które pierwotnie miały pojawiać się tylko na krótko, ponieważ okazały się popularne wśród publiczności. A Kramer z pewnością przyprowadza ze sobą audiencję.

Ostatecznie jednak albo będziemy musieli poczekać, aż produkcja coś powie, albo na wyemitowanie samych odcinków, aby którekolwiek z powyższych zostało potwierdzone. Tymczasem nowe odcinki „Chicago Fire” emitowane są w środy o 21:00 w NBC.

Czy ten post był pomocny?