Skip to content
TV

O ile starsza jest Montana Jordan Younga Sheldona niż jego postać?

9 de październik de 2022
l intro 1664891283

Montana Jordan uśmiecha się

Gwiazda „Młodego Sheldona”, Montana Jordan, miała szczęście zagrać jedną z niewielu postaci w serialu, która wcześniej nie pojawiła się w „Teorii wielkiego podrywu”, co dało mu szansę na uczynienie tej postaci swoją własną. Oczywiście, „Teoria wielkiego podrywu” przyniosła Georgie, teraz tylko George (lub Dr. Tire), po debiucie postaci w „Young Sheldon” w odcinku „The Sibling Realignment” 11. sezonu. Dorosłą wersję postaci grał Jerry O’Connell.

Jordan powiedział Glitterowi, że chce tej roli, ponieważ on i Georgie są bardzo podobni. „Wszystko w kolejce [with] moje życie z powrotem w Teksasie. Grałem w piłkę nożną i zawsze miałem kłopoty z powodu bałaganu w pokoju” – powiedział Jordan. „To znaczy, że mógłbym tu usiąść i wymienić 100 rzeczy, które mnie i Georgie łączy. ich wiek, czy jest to jeden z tych momentów, kiedy aktor jest znacznie starszy od postaci, którą gra?

Jest dwa lata starszy od Georgie

W odcinku 5 sezonu „Babies, Lies and a Resplendent Cannoli” Georgie mówi, że ma 17 lat, ale w marcu kończy 18 lat. Ten odcinek został wyemitowany w kwietniu 2022 roku. Według biografii Montany Jordan w CBS, urodził się 8 marca 2003 roku, co dało mu jednocześnie 19 lat. Oznacza to, że Jordan jest dwa lata starszy od swojej postaci w „Młodym Sheldonie”. Witryna castingowa Spotlight omawia, jak grać postacie w różnym wieku, wyjaśniając, że aktorzy często grają postacie młodsze od nich, zwłaszcza jeśli w tej roli mogą występować treści dla dorosłych. W rzeczywistości dwa lata to dość mała różnica wieku dla telewizji. Jak podkreśla Spotlight, brytyjski sitcom „Derry Girls” ma aktorów w wieku od 25 do 32 lat, grających nastolatków.

Jordan dorósł tak bardzo w serialu, że czuje się daleko od wieku, w którym po raz pierwszy zaczął grać w Georgie (przez CBS). „Osobiście nie mogę oglądać pierwszego sezonu, ponieważ nie lubię oglądać mojego 13-latka” – powiedział. „Po prostu nie mogę tego zrobić.” Oczywiście wszyscy wiedzieli, że młodzi aktorzy szybko się rozwiną, ale wciąż jest to widok do zobaczenia.

Jordan zdecydowanie wygląda obecnie bardziej jak dorosły. Lance Barber, który gra ojca Georgie, George’a seniora, w „Young Sheldon”, powiedział Great Day Washington w wywiadzie z 2022 roku, że on i Jordan przeprowadzili konkurs, aby zobaczyć, który z nich może wyhodować lepszy zarost. Wygląda na to, że broda Barbera dała mu zwycięstwo, ale Jordana też nie można było kichać.

Czy ten post był pomocny?