Skip to content
TV

Nowicjusz: federalni – co wiemy do tej pory

1 de wrzesień de 2022
l intro 1662065108

Simone Clark w filmie Nowicjusz: Federalni

Mniej więcej w 2009 roku Nathan Fillion zachorował na bardzo specyficzny rodzaj błędu aktorskiego: błąd, który sprawia, że ​​aktorzy chcą grać gliniarzy. Wszystko zaczęło się od „Zamku” stacji ABC, w którym zagrał powieściopisarza, który zaczął pracować z detektywem z NYPD, aby znaleźć inspirację do swojej serii książek. To był szalenie udany program, który zakończył się w 2016 roku, ale Fillion pozostało chcąc więcej. Szybko rozwiązał problem, występując gościnnie w „Brooklyn Nine-Nine” w 2017 roku, ale to po prostu nie wystarczyło (poprzez IMDb). W końcu trafił do serialu ABC „The Rookie”, który zadebiutował jesienią 2018 roku. W serialu występuje Fillion jako tytułowy bohater John Nolan, który po zasmakowaniu w organach ścigania, gdy gliniarze potrzebują jego pomocy w rozwiązaniu przestępstwa, odchodzi swoją pracę i zostaje najstarszym członkiem LAPD — a wszystko to opiera się na prawdziwej historii.

Opowiedzieliśmy ci tę historię, aby opowiedzieć ci tę: W czwartym sezonie „The Rookie” Niecy Nash-Betts wystąpiła gościnnie jako doradca zawodowy, który również marzył o dołączeniu do organów ścigania, ale uważał, że jest za stara, by się zmienić kariery. Ku uciesze fanów, ABC ogłosiło niedawno, że te odcinki były swego rodzaju pilotem tylnych drzwi dla nadchodzącego spin-offu „The Rookie: Federals”. A pierwszy sezon zadebiutuje jesienią tego roku. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o „The Rookie: Federals”.

Jaka jest fabuła The Rookie: Federals?

Ludzie z ABC zdecydowali się na strategię odwracania scenariusza, aby nadać temu spin-offowi niepowtarzalny smak, ale z tym samym odczuciem, które znają i kochają fani „The Rookie”. Zamiast białego mężczyzny bohaterką serialu jest Czarna kobieta. Zamiast do lokalnego LAPD, dołączy do Federalnego Biura Śledczego jako najstarsza nowicjuszka w historii i zmierzy się z dużo szerszą i bardziej skomplikowaną siecią przestępczej działalności. Poza tym będzie wyglądać na zaciekłą, robiąc to.

Ale w samym sercu jest to historia odkupienia, podobnie jak jej nadrzędna seria. Niecy Nash-Betts gra agentkę specjalną Simone Clark, 48-letnią byłą doradczynię, która zawsze pragnęła bardziej ekscytującej kariery, ale uważała, że ​​jest zbyt zaawansowana w życiu, by coś zmienić (poprzez Ostateczny termin). Ten program bez wątpienia zbada ten żyzny grunt w taki sam sposób, w jaki „The Rookie” badał go przez ostatnie cztery lata.

Kto występuje w The Rookie: Federals?

Cutty Clark śmiejąca się w Nowicjusz: Federalni

Oczywiście w serialu wystąpi Niecy Nash-Betts w całej jej chwale. Jeśli polubiłeś ją w „Reno 911”, pokochałeś ją w „Pazurach” i chętnie pochłonęłaś którąś z zabawnych ról, które grała w międzyczasie, prawdopodobnie również staniesz się fanem tego serialu. Dołączają do niej Frankie Faison, Britt Robertson, James Lesure, Kevin Zegers i Felix Solis (przez Deadline).

Na początku sierpnia ABC po raz pierwszy spojrzało na TV Insider, aby rozgłosić program. Oprócz ogłoszenia głównej obsady i podstawowego założenia, outlet dodał również, że tak, będzie „tona crossoverów ze statku-matki”. Teraz zagorzali fani Nathana Filliona mogą się zastanawiać, czy jest to mgliste odniesienie do jego czasu grania w kosmicznego kowboja Malcolma Reynoldsa w kultowym hicie „Firefly” (i możliwą wskazówkę, że absolwenci serialu czasami dołączają do niego i Nash-Bettsa w spinoffie) . Chociaż założenie, że to właśnie mieli na myśli przez „statek-matkę”, może być naciągane, warto również wspomnieć, że ABC nie wstydzi się gościć gwiazdy „Firefly” w produkcji Fillion.

Jaka jest data premiery The Rookie: Federals?

Agent specjalny Matthew Garza rozmawia z Simone Clark

Mniej więcej w tym samym czasie, gdy ABC dało swój ekskluzywny podgląd TV Insider, zaczęli również spamować media społecznościowe z kluczowymi grafikami i informacjami o dacie premiery serialu. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany we wtorek, 27 września o 22:00 czasu wschodniego na antenie ABC (przez Świergot). Fani są już podekscytowani tym, że podwójna dip dwa razy w tygodniu i ciesz się ich ulubionym programem policyjnym i jego spin-offem tej jesieni.

„The Rookie” utrzyma swój niedzielny przedział czasowy o 22:00 czasu wschodniego, a premiera 5 sezonu odbędzie się 25 września (według terminu). I tak jak w przypadku każdego programu telewizyjnego w dzisiejszych czasach, nowe odcinki będzie można przesyłać strumieniowo w ciągu 24 godzin od ich wyemitowania przez telewizję kablową. Jeśli jesteś zainteresowany tą serią, ale nie masz jeszcze subskrypcji Hulu, możesz pomyśleć o jej zakupie (ponieważ tam będą transmitowane nowe odcinki).

Kto reżyseruje i produkuje The Rookie: FBI?

Mówi Alexi Hawley

Jeśli nie jest zepsuty, nie naprawiaj tego. Najprawdopodobniej taka mantra przewijała się przez mózgi dyrektorów ABC, kiedy zdecydowali się zaangażować producentkę wykonawczą „The Rookie”, Alexi Hawley, do pracy dla „The Rookie: FBI”. Ale to nie jedyna osoba z głównego programu, która przyczyni się do spinoffu. Według Deadline, pisarz „The Rookie” Terence Paul Winter powróci, by pomóc Hawley.

ABC rozwija się jednak trochę, jeśli chodzi o reżyserów. Tak, reżyserka „The Rookie” Tori Garrett będzie reżyserować przynajmniej jeden odcinek nowego serialu. Ale według IMDb, w niektórych odcinkach sezonu proszą o pomoc Erica Deana Seatona. Doświadczony reżyser jest dobrze znany ze swojej pracy przy programach takich jak „Współczesna rodzina” i „Czarny”, m.in.

Czy jest zwiastun The Rookie: Federals?

Jak na razie istnieje tylko kilka zwięzłych zajawek trwających około 30-40 sekund dla „The Rookie: Federals”. Ostatni opublikowany na kanale ABC na YouTube zadebiutował 18 sierpnia i jest krótki, ale do rzeczy. Przedstawia Simone Clarke (Niecy Nash-Betts) odbieraną z lotniska przez Johna Nolana (Nathan Fillion). Po żartobliwym przekomarzaniu się między nimi, powraca do postaci Nash-Bett, po raz kolejny podkreślając, że ma ona 48 lat i jest to jej ostatnia szansa na spełnienie jej marzenia. Potem jest kilka ekscytujących ujęć jej walki ze złymi facetami i jazdy szybkimi samochodami, zanim trafią na ekran tytułowy.

Ale serial jest oficjalne konto na Twitterze nie jest garbem, jeśli chodzi o rozdawanie bułki tartej. Ma jeszcze więcej zajawek niż kanał YouTube, z których najnowszy był tweetowano 30 sierpnia. Po raz kolejny przedstawia Nash-Betts ubraną po dziewiątki, jednocześnie powtarzając, że jej postać jest 48-letnią byłą doradczynią, która rozpoczyna swój drugi akt w życiu, pracując wymarzoną pracę jako agent FBI.

Czy ten post był pomocny?