Skip to content
TV

Nowicjusz: fani federalni są zachwyceni, widząc, jak Garza wraca do zdrowia

5 de styczeń de 2023
l intro 1672929661

Matthew Garza wpatruje się w The Rookie: Feds

Fani „The Rookie: Feds” martwią się o Matthew Garzę (Felix Solis) po szokującym zakończeniu jesiennego finału, w którym niedawno oczyszczony z zarzutów nadzorczy agent specjalny dostał zawału serca przy grobie Camilli Nava (Marisol Miranda), jego kochanki, która zmarł przed laty. Chociaż od niechcenia poinformował Laurę Stenson (Britt Robertson), że niedawno wszczepiono mu stent do serca i najprawdopodobniej wkrótce będzie miał podwójne bajpasy, nie nastąpiło to wystarczająco wcześnie. Pomiędzy stentem a przyznaniem się Garzy Simone Clark (Niecy Nash), że jest zmęczony, jego zapaść była zaskakująca, ale nie nieoczekiwana.

Na szczęście powrót „The Rookie: Feds” w styczniu 2023 roku widzi Garzę w szpitalu, który ma być operowany po raz drugi. To wciąż niepokojące, ale fani mogą odetchnąć z ulgą, że żyje. Ale nawet zawał serca i dwie operacje nie są w stanie utrzymać Garzy w łóżku. Gdy Simone zostaje zaatakowana w innej sali szpitalnej, przychodzi jej na ratunek, powalając niedoszłego mordercę swoją kroplówką. Powiedzieć, że fani są zachwyceni, że Garza wraca do zdrowia, byłoby niedopowiedzeniem.

Garza jest więcej niż gotowy do powrotu do pracy

W sezonie 1, odcinku 10, „Cichy więzień”, Garza nie zamierza pozwolić, by mały nagły wypadek sercowy go powstrzymał. Po tym, jak on i Simone skutecznie powstrzymali próbę zabójstwa ich rabusia bankowego, Rogera Armistead, Garza chce włączyć się do akcji, próbując pomóc w zorganizowaniu planu, nad którym pracuje jego zespół. „Garza nie śpi. Już pyta o sprawę” – napisał na Twitterze @aclarkcountry. „Gdyby nie wizyta Simone w Garzy i późniejsze wydarzenia, napad na bank Roger zostałby zabrany ze szpitalnego łóżka” – napisał na Twitterze. @RobertMWalker2. „Garza nigdy się nie poddaje” – napisał na Twitterze @SamusSilver3. „On kocha swoją pracę.”

Garza nie tylko chce pomóc wytropić podejrzanego, ale chce też poznać wszystkie biurowe plotki. Pyta o plotki o randkach i udziela Simone rad na temat jej sytuacji życiowej z tatą. „Nie mogę przejść obojętnie obok Garzy” – napisał na Twitterze @Briellaaaaa_. Podczas gdy Simone i zespół tęsknią za szefem, chcą, aby wyzdrowiał i nakłaniają go do powrotu do swojego pokoju i odpoczynku. To oczywiste, że chcą dla niego jak najlepiej, ale Garza nie jest zadowolony z powrotu do łóżka, podobnie jak niektórzy fani. „Przestań traktować Garzę w ten sposób. Prawdopodobnie jest bardziej zrelaksowany pracując nad sprawą niż siedząc w swoim pokoju” – napisał na Twitterze @csoy13.

Odcinek kończy się wyjściem Garzy ze szpitala ze swoją siostrzenicą Eleną (Michelle Nuñez), która informuje go, że jej mama i siostry czekają na niego w domu. „Gotowali, sprzątali i nie mogą się doczekać, aż przeczytają ci akt zamieszek o tym, jak obrzydliwie żyjesz” – mówi. Może jednak to szpitalne łóżko nie jest takie złe.

Czy ten post był pomocny?