Skip to content
TV

Nick Offerman nigdy nie wyobrażał sobie, że jego sukces w Parkach i Rekreacji przełoży się na jego Woodshop

10 de grudzień de 2022
l intro 1670239882

Uśmiech Nicka Offermana

Przezabawna postać Nicka Offermana z „Parks and Recreation”, Ron Swanson, była znana z wielu rzeczy. Szef wydziału parków Pawnee był bardzo antyrządowy, kochał bekon, miał dwie byłe żony o imieniu Tammy i posiadał umiejętności obróbki drewna na wyższym poziomie. Jego umiejętność tworzenia kajaków, kołysek i foteli bujanych została wyróżniona w uznanej przez krytyków komedii NBC (za pośrednictwem Rotten Tomatoes). Offerman nigdy by nie pomyślał, że te wybryki przyniosą wiele korzyści jego prawdziwemu warsztatowi.

Nominowany do nagrody Emmy serial trwał siedem sezonów, aw tym czasie było kilka odcinków, w których Ron Swanson udowodnił, że jest najbardziej męską osobą, jaka kiedykolwiek chodziła po Ziemi. Trudno nie być pod wrażeniem faceta, który zbudował swoje pierwsze krzesło w wieku pięciu lat i jest tak twardy, że musiał zostać potrącony przez autobus, żeby się rozpłakał. Niezależnie od tego, czy chodziło o jedzenie udka z indyka zawiniętego w bekon, czy uczenie dzieci ekstremalnych umiejętności przetrwania, przezabawna osobowość Offermana pijącego whisky w serialu nigdy nie przestała zadziwiać widzów. Czas spędzony w serialu bardzo pomógł jego karierze, prowadząc do kilku innych ról w serialach, takich jak „Fargo”, „The Great North” i „The Last of Us”. Offerman rwie to nawet na dużym ekranie, odkąd „Parks and Recreation” zakończyło się tytułami w jego życiorysie, w tym „The Founder” i „Sing” (przez IMDb). Ale nie tylko kariera aktorska Offermana skorzystała na szaleństwie „Parks and Rec”, ponieważ inna z jego pasji również przyniosła bardzo pozytywne rezultaty.

Wybryki Rona Swansona związane z obróbką drewna pomogły Offermanowi w prawdziwym biznesie

Okazuje się, że sukces serialu nie tylko przyspieszył karierę Nicka Offermana, ale także pomógł w jego rzeczywistej działalności związanej z obróbką drewna. „To zmieniło moje życie w ogromny sposób” – powiedział Nick Offerman w wywiadzie udzielonym w 2015 roku (za pośrednictwem „Parks and Recreation” na YouTube). „I nawet mojemu stolarni zrobiło wiele dobrego, włączając warsztat i moją obróbkę drewna do programu. Przyniosło nam to wiele uwagi i pozwoliło mi promować rękodzieło w tym kraju i zachęcać ludzi do, w stylu Swansona, odłóżcie swoje gadżety i zróbcie coś własnymi rękami”. Po obserwowaniu, jak postać Offermana tworzy tak mistrzowskie dzieła sztuki drewnianej przez tyle lat, ma sens, że fani byliby zainteresowani zdobyciem rzeczywistych produktów wykonanych przez Rona Swansona, takich jak meble, podstawki pod whisky, deski do krojenia, a nawet drewniane kartki świąteczne przez Własna strona internetowa Nicka Offermana.

Niektórzy mogą pomyśleć, że to zbieg okoliczności, że zarówno Offerman, jak i Swanson dzielą zamiłowanie do rękodzieła w dziedzinie obróbki drewna, ale z pewnością nie był to przypadek. Offerman powiedział GQ : „Zrobili z niego stolarza, ponieważ ja, podobnie jak sklep Rona w serialu, jestem moim prawdziwym sklepem w prawdziwym życiu. A jego kajaki, zrobiłem te kajaki i tym podobne”.

Podczas gdy wielu fanów „Parks and Recreation” nigdy nie będzie miało tego, czego potrzeba, aby zostać Strażnikiem Pawnee lub wznieść się w szeregi Piramidy wielkości Swansona, miło jest wiedzieć, że ludzie, którym podobał się program, mogą kupić kajak od Nicka Offerman i absolutnie udają, że są godni otrzymania tak szlachetnego prezentu od Rona Swansona.

Czy ten post był pomocny?