Skip to content

Nick Offerman brał udział w przesłuchaniu do biura na lata przed parkami i rekreacją

2 de grudzień de 2022
l intro 1669964334

Uśmiech Nicka Offermana

Nick Offerman od lat pracuje jako aktor, głównie w mniejszych rolach. W wywiadzie dla Los Angeles Times aktor wyjaśnił, jak to jest po prostu przyjść na krótki okres czasu na dłuższe zdjęcia. „Miałem wiele prac, w których pojawiałem się na jeden dzień i żonglowałem zaangażowanymi aktorami” – wyjaśnił „Timesowi” Offerman. „A potem mówię:” Baw się dobrze przez resztę swojej trzymiesięcznej sesji. Wracam do mojego sklepu z drewnem ”.

W wywiadzie wspomniano również, że wiele małych ról Offermana pojawiło się w programach, w których występowała jego żona, Megan Mullally, w tym w „24 godziny” i „Will & Grace”. A jeśli chodzi o swoją wielką szansę w roli Rona Swansona w „Parks and Recreation”, Offerman powiedział w wywiadzie dla LA Times, że jest bardzo zadowolony z otoczenia. „Zawsze tęskniłem za sytuacją taką jak [my wife] miał w „Will & Grace” — powiedział. „Kiedy pojawił się „Parks and Rec”, byłem tak zdumiony, że znalazłem się w sytuacji napędzanej miłością i dość zabawnie, kręcąc na tej samej parceli co „Will & Grace”. Byłem zachwycony, gdy dowiedziałem się, że dialog został napisany na tyle sprytnie, że mogłem skłonić ludzi do tolerowania mnie przez 125 odcinków”.

Szczególna marka Rona Swansona, staromodna Americana, jest nadal popularna wśród fanów. Do dziś w NBC Store można kupić plakat Piramidy Wielkości, który przedstawia receptę Swansona na najlepsze życie (uwaga spoiler: wiąże się z wpisywaniem się w tradycyjne męskie stereotypy). Ale mimo że Swanson był postacią kultową, Offerman początkowo był przesłuchiwany do innej roli – jednej z „Biura”, co zwróciło na niego uwagę współtwórcy „Parks and Recreation”, Michaela Schura.

Nick Offerman dostał szansę w Parks and Recreation, biorąc udział w przesłuchaniu do The Office

W wywiadzie dla The Guardian Nick Offerman wyjaśnił, że przesłuchanie do „Biura” zwróciło na niego uwagę producenta wykonawczego „Biura”, Michaela Schura, który później współtworzył „Parks and Recreation”. „Byłem na przesłuchaniu do amerykańskiej wersji „The Office”, specjalnie dla Mike’a Schura, który bez mojej wiedzy napisał moje imię na kartce samoprzylepnej i przykleił ją do swojego komputera” — wyjaśnił Offerman. „Kilka lat później przypomniał sobie karteczkę samoprzylepną i powiedział:” Chcę tego faceta w moim nowym programie ”. W żadnym momencie wywiadu nie wspomniał, o jaką postać przesłuchiwał w „Biurze”, i dość trudno jest sobie wyobrazić go grającego jakąkolwiek postać w tym serialu.

Jeszcze trudniej wyobrazić sobie kogoś innego niż Offermana grającego Rona Swansona, dlatego szczególnie dziwaczne jest odkrycie, że Jim O’Heir początkowo brał udział w przesłuchaniu do roli Rona Swansona. W wywiadzie dla Team Coco, O’Heir, który grał Jerry’ego Gergicha w serialu, wyjaśnił, że był jedną z wielu osób, które brały udział w przesłuchaniu do tej roli ze względu na popularność projektu Amy Poehler, który nie miał wówczas tytułu. Powiedział, że nie spodziewał się, że dostanie tę rolę, ale miał nadzieję, że zostanie zauważony na tyle, by skończyć jako gościnna gwiazda w serialu lub w „Biurze”, co bardzo przypomina sposób, w jaki Offerman dostał rolę Rona Swansona. To tylko pokazuje, że zawsze powinieneś dawać z siebie wszystko, ponieważ nigdy nie wiesz, kto cię zapamięta.

Czy ten post był pomocny?