Skip to content

Rob Lowe pojawiłby się w filmie „Parki i rekreacja” tylko wtedy, gdy reżyserowałaby Amy Poehler

5 de listopad de 2022
l intro 1667188446

Rob Lowe na konferencji prasowej

Ponieważ wciąż pojawiają się rebooty popularnych sitcomów z 2010 roku, nietrudno sobie wyobrazić, że beztroska, quasi-polityczna satyra NBC „Parks and Rec” powraca na mały ekran – zwłaszcza po pojawieniu się wewnętrznego streamera NBC Peacock. Serial śledzi Leslie Knope, zastępcę dyrektora Pawnee, Departamentu Parków w stanie Indiana. Grana przez Amy Poehler, Leslie podchodzi do swoich często służalczych i frustrujących obowiązków z nastawieniem na radę i niesłabnącym optymizmem, stawiając ją w sprzeczności z lokalnym samorządem pełnym pozbawionych entuzjazmu i skrupułów biurokratów oraz miastem namiętnie wprowadzanych w błąd obywateli. Pod wieloma względami jest to założenie skrojone na miarę lat dwudziestych.

Peacock ogłosił niedawno film „Community”, choć wydaje się, że walka o pozyskanie całej obsady trwa. Podczas gdy Joel McHale powrócił i zajmuje stanowisko producenta wykonawczego, inni kluczowi członkowie obsady – tacy jak Donald Glover – muszą jeszcze oficjalnie powrócić. Rzeczywiście, najtrudniejszym aspektem tych ponownych uruchomień może być często zalogowanie całej obsady. W przypadku „Parks and Rec” niektórzy ważni gracze są już podekscytowani potencjalnym powrotem – z wyjątkiem Roba Lowe. Aktor „9-1-1: Lone Star” ma jeden kluczowy warunek dotyczący możliwego powrotu do Pawnee w stanie Indiana.

Poehler potrzebowałby większej roli

W rozmowie z Parade Rob Lowe ujawnił jedyną „zasadę”, jaką ma w swojej karierze: „Podążaj za Amy Poehler, gdziekolwiek się uda”. Kiedyś grał rolę Chrisa Traegera, energicznego menedżera miasta, który ma obsesję na punkcie zdrowia, sprawności i pozytywnego nastawienia. Aktor pierwotnie opuścił serial w połowie szóstego sezonu ze swoją dziewczyną z ekranu, Anne Perkins (Rashida Jones). Choć ich odejście było całkowicie polubowne (obaj aktorzy wrócili do finału serialu), może być pewne, czy wróci do roli na stałe.

„Będę robił 'Parks and Rec’ tak długo, jak Amy nim kieruje” – powiedział Lowe do Parade. Poehler wyreżyserował wcześniej trzy odcinki „Parks and Rec” – „Debata” (w której Leslie walczy łeb w łeb z Bobbym Newportem Paula Rudda), „Artykuł 2” (w którym Leslie rywalizuje z gościnnym udziałem Pattona Oswalta o uchylenie przestarzałego Prawa Pawnee) i „Gryzzlbox”. Parade informuje również, że Poehler jest podekscytowany możliwością ponownego uruchomienia komputera i jest gotowy do działania w każdej chwili.

Czy ten post był pomocny?