Skip to content
TV

Nick Jonas powiedział, że nauczył się śmiać z odcinka parodii Jonas Brothers w South Park

17 de grudzień de 2022
l intro 1671259567

Mały uśmiech Nicka Jonasa

Nie jest tajemnicą, że twórcy „South Park”, Trey Parker i Matt Stone, mają tendencję do przedstawiania celebrytów w niezbyt pochlebnym świetle. Od odpadającego nosa zmarłego Michaela Jacksona po odrażającego potwora Snooki, nikt nie jest bezpieczny przed tym duetem.

Lista parodiowanych osobistości Hollywood jest nieskończona, ale spośród wszystkich, którzy mimowolnie pojawili się w „South Park”, Jonas Brothers mogą być jednymi z najbardziej niezapomnianych. W sezonie 13, odcinku 1 („The Ring”) Kenny (Stone) przyprowadza swoją nową dziewczynę, Tammy Warner (Mickey Ramos), na koncert tria. Robi to po tym, jak dowiedział się, że umówiła się z innym chłopakiem na parkingu TGI Friday po kolejnym ich programie.

Jednak sprawy Kenny’ego nie idą zgodnie z planem, gdy Nick, Joe i Kevin inspirują Tammy i wielu innych fanów do noszenia pierścieni czystości – symbolu, że pozostaną w czystości aż do ślubu. Jest to zgodne z rzeczywistą decyzją braci, aby uprawiać ringi do 2013 roku (przez In Touch).

To nie jedyna rzecz, którą Parker i Stone wyciągnęli z rzeczywistości. Przez wiele lat Jonas Brothers byli silnie związani z Disneyem, występując w filmach „Camp Rock” i serialu telewizyjnym „Jonas”. W całym „The Ring” są wielokrotnie zastraszani i bici przez „szefa”, którym jest nikt inny jak Myszka Miki (Parker). Melodie piosenek wykonanych w tym odcinku, na przykład ta zawierająca słowa „Mam pierścionek na palcu, który przypomina mi, czego nie mogę zrobić…”, brzmią niesamowicie jak prawdziwe piosenki zespołu, takie jak „SOS” z 2007 roku. „Rysunki z kreskówek również są niesamowicie podobne, a Stone i Parker mają nawet charakterystyczną dla Kevina chustkę na szyję.

Jak bracia zareagowali na swój portret w „South Park”? Przyjrzyjmy się, jak opinia Nicka Jonasa zmieniła się na przestrzeni lat.

Nick Jonas może teraz znaleźć humor w parodii pierścieni czystości swojego zespołu w wykonaniu South Park

W wątku Reddit AMA jeden z fanów zapytał Nicka Jonasa o jego przemyślenia na temat „The Ring”, wydanego w 2009 roku, i jego nacisku na pierścienie czystości zespołu. Jonas przyznał, że po premierze serialu nie widział w nim zbyt wiele humoru.

„Kiedy to po raz pierwszy się ukazało, szczerze mówiąc, nie myślałem, że to zabawne, ale prawdopodobnie dlatego, że tak naprawdę żyłem tym wszystkim w czasie rzeczywistym, więc po prostu trudniej było przyjść i żyć swoim życiem jako młoda osoba i mieć wszystko, co się dzieje – odpowiedział. „Ale lata później i kiedy pierścienie czystości już nie istniały, było to dla mnie bardzo zabawne i faktycznie obejrzałem ten odcinek kilka razy”.

W odpowiedzi na inne pytanie Jonas podał również pewien kontekst pierścieniom czystości. Dorastał w bardzo religijnym domu, a jego ojciec był pastorem w ich kościele, gdzie członek zażądał, aby wszyscy młodzi nosili pierścienie. W tamtym czasie Jonas nie do końca rozumiał, co obiecał zrobić. Kiedy dorósł i zaczął się spotykać, zaczął dokonywać własnych wyborów iw końcu pierścionek został zdjęty. „… to [sex] nie powinno być tabu. To duża część tego, kim jesteśmy i co czyni nas ludźmi, a jeśli nie możemy zająć się tymi rzeczami, myślę, że może to być naprawdę trudne” – powiedział.

Najmłodszy członek Jonas Brothers przyznał podczas wywiadu w „The Late Late Show with James Corden” (za pośrednictwem W Magazine), że kuli się, oglądając stare wywiady z czasów pierścienia czystości. Jonas powiedział, że za każdym razem, gdy o nich rozmawiał, brzmiał „jak robot”, co oczywiście nie ominęło Matta Stone’a i Treya Parkera.

Czy ten post był pomocny?