Skip to content
TV

Montana Jordan żałuje, że nie może zapomnieć o napychaniu twarzy Tater Tots podczas kręcenia filmu „Młody Sheldon”

15 de grudzień de 2022
l intro 1671111370

Georgie Cooper o Młodym Sheldonie

Gdy dorastamy, zdarzają się chwile, o których chcielibyśmy zapomnieć, czy to zawstydzające, niezręczne, czy po prostu wywołujące traumę. Ukochany bohater „Młodego Sheldona”, Georgie Cooper i Montana Jordan, stojący za nim aktor, nie różnią się od siebie. Jordan ma moment, o którym chciałby zapomnieć, a pochodzi on z pracy na planie.

Od 2017 roku Jordan gra sympatycznego starszego brata geniusza i ulubieńca fanów Sheldona Coopera (Iain Armitage), którego widzowie obserwowali, jak dorasta z niepewnego siebie nastolatka w młodego mężczyznę (w marcu skończy 18 lat!) droga. Z pewnością przeszedł długą drogę od chłopca, którego spotykamy w pierwszym odcinku „Młodego Sheldona”, z którego pochodzi jego najmniej ulubiony moment.

Początek nowego roku szkolnego może każdego zdenerwować, ale dla rodziny Cooperów jest to wyjątkowo stresujące. Mary (Zoe Perry) najbardziej martwi się o Sheldona, który w wieku 9 lat pójdzie do dziewiątej klasy. Ona i George Cooper Sr. (Lance Barber) również martwią się, jak Georgie, ich najstarszy, poradzi sobie ze swoim młodszym bratem w tej samej klasie. I okazuje się, że mieli do tego prawo.

„Hej, spójrz, to głupi brat” — drażni się kolega z drużyny, zanim Georgie zaczyna go bić w odwecie. Georgie rozważa nawet rezygnację z kariery piłkarskiej, zanim powstrzyma go ojciec. Przynajmniej na koniec dnia Georgie może sobie pozwolić na kilka tater tots, których żałował, że nie dostał poprzedniego wieczoru. Co ciekawe, Jordan nie czuje tego samego.

Wprowadzenie do Georgiego

W wywiadzie dla Serienjunkies, Montana Jordan został zapytany, czy ma ulubiony moment z sezonu 1. Zamiast tego przedstawił scenę, o której wolałby zapomnieć. Omawiana scena? Ten z tater totami. „To było zabawne, ale jednocześnie nie było zabawne” – powiedział, zastanawiając się nad tym, co prawdopodobnie było niebem dla młodego Georgiego.

Jasne, nawet myślenie o tej scenie może być obrzydliwe, na tyle, że twój żołądek zamieni się ze współczuciem. Kto wie, ile razy biedny Jordan musiał napychać sobie twarz, aż dyrektorzy byli usatysfakcjonowani? Można śmiało powiedzieć, że Jordan prawdopodobnie nie zamawia już tater tots, nawet jeśli jego odpowiednik z „Młodego Sheldona”, Georgie, je uwielbia.

W osobnym wywiadzie dla CBS Jordan pomyślał: „Kiedy patrzę wstecz na pierwszy sezon, osobiście nie mogę go obejrzeć, ponieważ nie lubię oglądać siebie jako 13-latka”. Ale bez względu na to, jak czuje się Jordan, zawsze będziemy kochać Georgiego.

Czy ten post był pomocny?