Skip to content
TV

Mary Mouser z Cobra Kai twierdzi, że to centralny związek Sama

15 de wrzesień de 2022
l intro 1663221638

Mary Mouser się uśmiecha

Urodzona w Pine Bluff w stanie Arkansas aktorka Mary Mouser osiągnęła nowy poziom rozgłosu w Hollywood, kiedy zaczęła grać rolę córki samego „Karate Kid”, Daniela LaRusso (Ralph Macchio), w serialu „Cobra Kai”. Mouser gra sympatyczną, kochającą ośmiornice Samanthę LaRusso, a najstarsze dziecko Daniela jest tylko jedną z wielu nastoletnich postaci, które muszą radzić sobie ze złożonymi związkami przesiąkniętymi nastoletnimi niepokojami, podczas gdy w serialu kopią wrogów z półobrotu.

Mouser nie była nowicjuszem w filmach czy telewizji, kiedy po raz pierwszy ubrała się w strój Miyagi-Do, a jej doświadczenie z pewnością ukazuje jej talent do opanowania emocjonalnych i fizycznych bitów, które pomagają Samancie rezonować z fanami. Jedna z najlepszych cech Sama, jeśli chodzi o skomplikowane relacje, pojawia się, gdy udaje jej się nawiązać kontakt z długoletnim rywalem jej ojca, Johnnym Lawrencem (William Zabka) w sezonie 4.

Zaciekła rywalizacja Sama z Torym Nicholsem (Peyton List) pobudza wyobraźnię fanów „Cobra Kai”, gdy uczniowie karate rzucają się w szkołę w finale drugiego sezonu i pomimo krótkiego romantycznego związku z Robbym Keene (Tanner Buchanan) serce zawsze wydaje się wracać do Miguela Diaza (Xolo Maridueña). Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz postaci serialu i liczne skojarzenia Sama, możesz być zaskoczony związkiem, który Mouser uważa za najważniejszy w serialu.

Sam jest w chaotycznym związku z karate

Co zaskakujące, to nie Miguel, Robby, ani nawet Tory są w centrum sprawy, jeśli chodzi o relacje Samanthy LaRusso. Nie, Mary Mouser uważa, że ​​główną więzią jej postaci są sztuki walki. „Oto moja sprawa” – wyjaśnił Mouser w wywiadzie dla Netflix Geeked. „Myślę, że dla mnie głównym związkiem Sam, w ciągu pięciu sezonów wstecz, jest to, że była w naprawdę długotrwałym rodzaju chaotycznej relacji z karate”.

Mouser odniósł się również do faktu, że inne związki w życiu Sama, w tym przyjaciele i rodzina, którzy przybyli i odeszli, wpłynęły na nią w pozytywny lub negatywny sposób. Ale Mouser doskonale zdaje sobie sprawę z romantycznych związków Sama z Miguelem i Robbym. „Więc, wydaje mi się, że może romantyczne związki, które nadal musi rozwiązać, ale myślę, że odeszła o krok od tego związku [karate] był tym, który naprawdę mocno mnie uderzył” – kontynuowała aktorka.

Twórcy „Cobra Kai” Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg konsekwentnie tworzą fascynujące postacie i fabuły, ale wyjątkowe talenty aktorskie Mousera usuwają słowa bezpośrednio z kartki i sprawiają, że ożywają w sposób, który błaga fanów, by dbali o wszystkie cechy Sama. relacje. Ale kto by pomyślał, że Sam tęskni za karate, a nie Miguel? A jeśli zastanawiasz się, czy będzie szósty sezon dla Samanthy i reszty wersety Miyagi, Hurwitz odpowiedział na to pytanie w wywiadzie dla Deadline, mówiąc: „Mamy więcej do opowiedzenia”.

Czy ten post był pomocny?