Skip to content
TV

Marina Squerciati z Chicago PD opowiada o „Niedokończonych sprawach” Burgessa w sezonie 9, Team Upton vs. Zespół Voight i więcej

30 de wrzesień de 2021
8522283f668416294be3579e631894935817d67e

Spoilery przed drugim odcinkiem Chicago PD Sezon 9 w NBC, o nazwie „Wściekłość”.

Chicago PD przeniósł się z klifów sezonu 8 do nowej sprawy w „Rage”, ale następstwa premiery sezonu 9 nadal miały duży wpływ na jednostkę wywiadowczą, szczególnie na Kim Burgess. W odcinku Burgess próbowała wyzdrowieć z rany postrzałowej, podczas gdy Ruzek i Voight próbowali przywrócić ją do pracy. Okazało się, że to sprawa, którą tylko Burgess mógł złamać, a Marina Squerciati rozmawiała z CinemaBlend o tym, co będzie dalej z niedokończonymi sprawami Burgessa, sytuacją z wielkim sekretem Uptona i Voighta oraz trochę staroświeckiego dobrego Burzka.

Epizod zakończył się tym, że Burgess złapał gwałciciela i zapewnił bardzo potrzebne zamknięcie swojej ocalałej ofierze, a sama Burgess wydawała się mieć trochę zamknięcia, którego potrzebuje, aby wrócić do swojej pracy z wywiadem. Ale czy może w pełni ruszyć dalej, ze swoim strzelcem (o ile wie) wciąż na wietrze? Marina Squerciati udostępniła:

Nie, myślę, że trafiłeś w sedno. Ona nie może. Myślę, że na zewnątrz będzie wyglądać dobrze. I myślę, że w jej duszy jest jakaś naprawdę niedokończona sprawa, która wkrótce odrodzi swoją brzydką głowę.

„Niedokończone sprawy” mogą nie wróżyć dobrze gliniarzom z wywiadu, ponieważ Burgess potrzebuje wyjaśnienia mężczyzny, który ją zastrzelił, podczas gdy Upton i Voight ukrywają tajemnicę, że już nie żyje i został usunięty. Voight był stanowczy wobec Uptona w premierze, że muszą utrzymać śmierć Roya w tajemnicy, a nawet Halstead jest w ciemności (na razie, według Jesse Lee Soffera). A wzmianka o „dość niedługo” może oznaczać, że fani nie będą musieli czekać do ostatniej połowy sezonu 9, aby zobaczyć, jak Burgess nadal próbuje sobie poradzić.

Sytuacja Voight/Upton oczywiście podzieliła niektórych fanów, z których niektórzy są w Team Voight, ponieważ idzie ponad wszystko, aby chronić Upton i ich wspólny sekret, a inni w Team Upton dla Voight prawdopodobnie aranżują całą sytuację. Gdy Voight mocno naciskał na Burgessa, aby wrócił do CPD w „Rage”, temat wymyślił Marinę Squerciati, która podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat Drużyny Upton kontra Drużyna Voight. Kiedy zauważyłem, że niektórzy fani uważają, że manipulował Uptonem, aktorka powiedziała:

Mam na myśli, tak, ale myślę, że próbuje chronić Uptona. Myślę, że jestem Team Voight, ponieważ myślę, że stara się chronić Uptona przed oddaniem ich, co wydaje mi się, że ma sens… Cóż, naprawdę chcę przyjaźni z Uptonem, więc może powinienem zmienić zespoły. Nie wiem, czy Voight będzie chciał wyjść i zjeść hamburgera ze mną i Makaylą.

Marina Squerciati wielokrotnie mówiła w przeszłości, że chciałaby, aby dynamika między Burgess i Upton była bardziej eksplorowana, zauważając, że w sezonie 9 oboje mają „partnerów, na których tak naprawdę się nie otwierają”, a „Wściekłość” po prostu sprawiło, że było to wyraźniejsze po stronie Burgessa. Squerciati i Tracy Spiridakos podzielili się kilkoma scenami w tym odcinku, więc może to dobry znak! Jeśli chodzi o metody Voighta, Squerciati podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat tego, czy naciskał zbyt mocno, aby wróciła do Inteligencji:

Myślę, że wszyscy ją zbyt mocno naciskali. Minęły dopiero dwa tygodnie, ale nie sądzę, żeby byli przyzwyczajeni do widywania jej w takim stanie. To jest jej zupełnie inna strona. Myślę więc, że wszyscy, moim zdaniem, źle zareagowali. Myślę, że powinna trochę dłużej leżeć w łóżku.

Wspaniale było widzieć Burgessa z powrotem w akcji i rozwiązującego sprawę, która przeszkadzała innym, biedna kobieta przeszła od walki o sprowadzenie syropu klonowego z górnej półki do rzucania przez złego faceta. Kiedy wspomniałem, że praktycznie krzywiłem się za każdym razem, gdy Burgess został poturbowany w „Rage”, Marina Squerciati kontynuowała:

Tak! Zwróciłem się do lekarza, który powiedział mi, że wyleczenie tych ran zajmuje od sześciu do ośmiu miesięcy. A ja mam jakieś dwa tygodnie i wszyscy mówią: „Musisz wrócić”. Mówię: „Nie, nie mam!” … Myślę, że po prostu potrzebowała trochę więcej odzyskać. Ale nie wiem, czy kiedykolwiek chciała pracować przy biurku.

Burgess być może nie chciała pracy przy biurku, ale czy ktoś może się nie zgodzić, że zasłużyła na trochę więcej czasu na kanapie, zanim wróci do działania? Oczywiście to przez Ruzek została wciągnięta z powrotem, kiedy Ruzek poszedł do Platta zapytać o pracę biurową dla Burgessa, co spowodowało małą sprzeczkę z Ruzkiem. Doszli do siebie dość szybko, a Ruzek najwyraźniej był tam zarówno dla niej, jak i dla Makayli. Marina Squerciati zastanawiała się, czy Makayla ma dobry wpływ na ich związek:

Na pewno, ale szczerze myślę, że z Makaylą lub bez, to jak ja i moja mama. Możemy na siebie krzyczeć, a dwie minuty później mówię: „Chcesz iść po pizzę?”. I myślę, że to jest podstawa naprawdę świetnego, silnego związku. Jakby mieli te okropne sprzeczki, ale ostatecznie, pod koniec dnia, nie ma nikogo innego, z kim chcą być. I myślę, że właśnie to sprawia, że ​​są całkiem fajną parą i naprawdę ciekawą do grania.

Biorąc pod uwagę ile Chicago PD fani wydają się być również wieloletnimi fanami Burzka, można śmiało powiedzieć, że Marina Squerciati nie jest jedyną osobą, która uważa, że ​​związek Burgess/Ruzek jest całkiem fajny i interesujący. Na drodze pojawiły się pewne wyboje spowodowane komplikacjami w pracy i pewnymi tragediami, których doświadczyli, ale nigdy się nie poddali. I szczerze mówiąc, mogą nie być Chicago PD para zmierzająca w kierunku największego dramatu, w zależności od tego, co będzie dalej z Upstead! Jeśli chodzi o dynamikę między Burgessem i Uptonem w ramach Wywiadu (i CPD jako całości), Squerciati powiedział:

Tak, mam na myśli, że kobiety mają różne doświadczenia w policji. I to jest coś, co teraz zgłębiam jako matka. Ale myślę, że łącząc na chwilę Uptona i Burgessa, moglibyśmy zbadać inną stronę tego. Nawet poza pracą dwie kobiety wiążą się inaczej niż dwóch mężczyzn. Zobaczmy, jak to wygląda na życie.

Burgess, która została mamą Makayli, z pewnością otworzyła nową fabułę dla postaci i serialu do zbadania, ale wydaje się naturalne, że Burgess i Upton mieli jakąś więź, nawet jeśli niekoniecznie są to najlepsi przyjaciele. Poza tym po Chicago Med oraz Pożar w Chicago zapewnić silną dynamikę między kobietami wcześniej w środę wieczorem, fajnie byłoby je włączyć PD także. Niezależnie od tego, czy Burgess i Upton będą wspólnie dzielić więcej scen, po drodze czeka nas wiele ciekawych historii, w tym nowa historia.

Zobacz, co dzieje się dalej Chicago PD z nowymi odcinkami w One Chicago Wednesdays o 22:00 ET, po Pożar w Chicago o 21:00 czasu wschodniego i Chicago Med o 20:00 czasu wschodniego jako główna część wszechświata Dick Wolf TV. Ten wszechświat telewizyjny obejmuje już dwie sieci i osiem różnych bieżących programów, a także powrót oryginału Prawo i porządek w sezonie 21 podniesie tę liczbę do dziewięciu! Niezależnie od tego, czy jest to skrzyżowanie między One Chicago i Prawo i porządek programy w NBC mogą kiedykolwiek przekroczyć FBI CBS na dziewięcioczęściowy crossover najlepiej pozostawić wyobraźni, ale wszystko jest możliwe.

Czy ten post był pomocny?