Skip to content
TV

Marina Squerciati z policji Chicago rozmawia z Ruzkiem o wyzdrowieniu Burgessa i relacjach, które należy dokładniej zbadać

28 de wrzesień de 2021
2cf7255c2b84a5f75232d31d03a86cc537fe80ab

Kim Burgess ma za sobą kilka trudnych lat Chicago PD, a sezon 9 nie rozpoczął się dla niej łatwo w następstwie jej brutalnego ataku i rany postrzałowej. Na szczęście przeżyła ostatnie obrażenia i teraz czeka ją bolesny powrót do zdrowia. Aktorka Marina Squerciati rozmawiała z CinemaBlend o tym, co dalej z Burgessem w jej powrocie do zdrowia i związku z Ruzkiem, a także o związku, który chciałaby zobaczyć dalej w sezonie 9.

Premiera 9 sezonu zakończyła się wkrótce po tym, jak Burgess się obudziła, a reszta Inteligencji mogła trochę łatwiej oddychać o jej losie, ale to nie znaczy, że jej zmagania się skończyły. Marina Squerciati potwierdziła, że ​​w następnych odcinkach pojawia się „w sumie tam, gdzie skończyliśmy”, a nie skok w czasie, aby dać Burgessowi trochę czasu na regenerację, a następnie wzięła pod uwagę stan emocjonalny Burgessa jako kogoś, kto zmaga się z przyjęciem pomocy:

Myślę, że przybiłeś to do głowy. Myślę, że to dla niej naprawdę trudne. Ale inaczej niż za każdym razem ma teraz dziecko, którym musi się opiekować. Więc myślę, że zostanie zmuszona do wzięcia udziału w roli ojca.

Ruzek naprawdę postawił na Burgessa i Makaylę po tym, jak Burgess został zaatakowany pod koniec sezonu 8, pokazując ojcowską stronę, której nie miał wielu szans na pokazanie przez lata PD I w przeciwieństwie do ostatniego razu, kiedy musiała dojść do siebie po ataku, jest czynnik Makayli, który musi wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o przyjęcie pomocy.

Widzowie oczywiście widzieli, jak bardzo Ruzek podniósł się z okazji opieki nad Makaylą i chęci zrobienia dla niej wszystkiego najlepszego, gdy Burgess był nieprzytomny, ale Chicago PD musi jeszcze ujawnić, jak wygląda małe trio razem, kiedy wszyscy są naprawdę świadomi i kontynuują swoje życie. Kiedy zapytałam, jak wygląda dynamika małej rodziny po tym, jak Ruzek musiał wkroczyć do akcji, Marina Squerciati podzieliła się:

Nie wiem Naprawdę tego nie rozumiem. Po prostu wiem, że ich chemia jest świetna. I mają naprawdę solidne podstawy, choć to dziwne. A on śpi na jej kanapie. Więc nie wiem co ci powiedzieć. Wiesz, często zadaje mi się to pytanie. To po prostu naprawdę świetny związek, który w tej chwili nie jest seksualny. Ale naprawdę polegają na sobie nawzajem i kochają się nawzajem. Więc myślę, że to naprawdę niesamowite, że mają to i kto wie, jak to się rozwinie.

Związek Burzek ewidentnie się rozwija, ale w inny sposób niż kiedykolwiek wcześniej, i to nie tylko dlatego, że w tej chwili nie jest seksualny. Dodatkowo, teraz, gdy Burgess przeżył i widział Ruzka w trybie taty dla Makayli, może będzie dalej rósł w inny sposób niż kiedykolwiek wcześniej. Miłość jest tam, nawet jeśli ich czas nie zawsze był idealny.

Związek Burgess z Ruzkiem jest niewątpliwie jednym z jej, który przez lata najbardziej się rozwinął Chicago PD, chociaż jej przyjaźń z Atwater również dostarczyła wspaniałych chwil. Ale co z dynamiką między dwiema kobietami z Jednostki Wywiadu po kilku latach wspólnej pracy?

Burgess i Upton mieli małą chwilę pod koniec premiery, kiedy Burgess chciał wiedzieć, czy złapali mężczyznę, który ją zastrzelił, nie wiedząc, że Upton go zabił, a Voight pozbył się ciała. Kiedy zauważyłem, że zawsze uwielbiam patrzeć, kiedy ona i Tracy Spiridakos wchodzą w interakcję, Marina Squerciati była entuzjastyczna w swojej odpowiedzi:

O rany, mam nadzieję, że będziemy to dużo odkrywać, ponieważ myślę, że jest tam tak dużo bogatego materiału. Oboje tak wiele przechodzą. I oboje mają partnerów, przed którymi tak naprawdę się nie otwierają. Jest tam dużo.

Burgess może mieć Ruzka w swoim kącie, a Upton może teraz być potajemnie zaręczony z Halsteadem (a przynajmniej na razie potajemnie), ale oboje nie są najbardziej otwarci na to, co się z nimi dzieje. Sekret Upton niekoniecznie jest tym, który powinna wyjawić Burgessowi wszystkim ludziom, ale ich dynamika z pewnością byłaby interesująca, aby dowiedzieć się więcej. PD rzuciła okiem na koniec premiery 9 sezonu, a Marina Squerciati podzieliła się tym, czy jest to cel programu, który posuwa się do przodu:

To jest cel, kiedy rozmawiam z reporterami i wypuszczam go we wszechświat! [laughs] Ale nie wiem. Mam nadzieję. Pisarze właśnie wyjeżdżali z parku. Więc jeśli uznają, że to zadziała, włożą to tam, tak myślę.

Zobacz, co dzieje się dalej z Burgess w jej powrocie do zdrowia, jej związku z Ruzek i potencjalnie dynamice z Uptonem w nowych odcinkach Chicago PD w środy o 22:00 czasu wschodniego w NBC. Następny odcinek, wyemitowany 29 września, będzie wielkim wydarzeniem dla Mariny Squerciati, ponieważ Burgess wciąż wraca do zdrowia po zakończeniu 8. sezonu, więc nie przegapcie tego!

Chicago PD zamyka całą noc akcji One Chicago, zaczynając o 20:00 ET z Chicago Med i kontynuuję Pożar w Chicago o 21:00 ET przed owinięciem PD o 22:00 czasu wschodniego. Med wciąż ma do czynienia z powrotem Willa po kilku spalonych mostach pod koniec sezonu 6, podczas gdy Ogień ma swój własny klifhanger do zbadania wraz ze zmianami w drodze do Firehouse 51.

Czy ten post był pomocny?