Skip to content
TV

Mad Men: Co się stało z Christiną Hendricks Joan po koncercie?

25 de czerwiec de 2023
l intro 1687437762

Telewizja

Joan odbiera telefon

Podczas gdy wiele popularnych seriali dramatycznych może poszczycić się przeniesieniem karier swoich wykonawców na wyższy poziom, niewiele z nich odniosło tak głęboki sukces w tym względzie, jak „Mad Men”. Utwór z okresu AMC nie tylko pomógł uczynić gwiazdy z Jona Hamma i Elisabeth Moss, ale także przyciągnął uwagę Christiny Hendricks.

Chociaż Hendricks działała zawodowo od 1997 roku i zdobyła niezapomniane role w serialach takich jak „Ostry dyżur” i „Firefly”, jej długi występ w „Mad Men” sprawił, że stała się powszechnie znana. Podczas swojego występu w serialu, od 2007 do 2015 roku, pojawiła się w takich filmach, jak komedia Grega Berlantiego „Życie, jakie znamy” oraz thriller Nicolasa Windinga Refna „Drive”.

Mimo to Hendricks nie spoczęła na laurach po tym, jak zagrała Joan Harris w „Mad Men”. W rzeczywistości, prawie bezpośrednio po tym, udzieliła głosu Unity w „Rick and Morty”, postaci, którą można argumentować jako miłość życia Ricka (Justin Roiland), biorąc pod uwagę, jak ciemne rzeczy stają się dla niego po zerwaniu.

Christina Hendricks miała bogatą karierę aktorską od czasu Mad Men

Wkrótce potem Christina Hendricks zajmowała się jeszcze większymi sprawami. W 2016 roku ponownie spotkała się z Nicolasem Windingiem Refnem przy „The Neon Demon”, filmie, który jest prawdopodobnie jeszcze bardziej niepokojący niż „Drive”. Hendricks zagrała Robertę Hoffmann, właścicielkę agencji modelek, która podpisała kontrakt z Jesse (Elle Fanning) na początku filmu i pomaga przenieść jej karierę na wyższy poziom. Film posłużył również jako ponowne spotkanie Fanninga i Hendricksa, którzy wcześniej dzielili ekran w filmie Ginger i Rosa.

Aktorka odegrała także znaczącą rolę w wyreżyserowanej przez Marka Watersa komedii dla dorosłych Bad Santa 2, w której zagrała Diane, ukochaną Williego (Billy Bob Thornton) w kontynuacji. Ponadto pojawiła się w kilku innych znaczących sequelach w kolejnych latach — „The Strangers: Prey at Night”, gdzie zagrała główną bohaterkę i ocalałą Cindy, oraz „Toy Story 4”, gdzie wcieliła się w główną rolę czarny charakter, Gabby Gabby.

Christina Hendricks zagrała też w kilku programach telewizyjnych

Beth wygląda na zszokowaną

Jednak miejsce, które najprawdopodobniej widziałeś i słyszałeś od Christiny Hendricks w ciągu ostatnich kilku lat, powraca na mały ekran. Po raz kolejny wcieliła się w antagonistyczną rolę w serialu Sky „Tin Star”, gdzie przez pierwsze dwa sezony grała rolę bezwzględnej dyrektor ds. Energii, Elizabeth Bradshaw.

Stamtąd Hendricks awansował do głównej roli w dramacie kryminalnym NBC Good Girls. Wykonawca grał Beth Boland, przywódczynię trio matek z przedmieść, które stały się przestępcami z powodu stresu finansowego. Niestety, chociaż serial był dobrze oceniany przez cały czas jego trwania, NBC anulowało serial po czterech sezonach.

Od tego czasu Hendricks powrócił do aktorstwa głosowego. Gwiazda „Mad Men” grała Cherie w 10 odcinkach animowanego serialu komediowego „Solar Opposites” oraz Roxanne Ryder w „Agencie Elvisie” Netflixa, a obie postacie dzieliły nawet jej kultowe rude włosy do ramion.

Czy ten post był pomocny?