Skip to content

Postać, o której wszyscy zapominają Christina Vidal grana w Blue Bloods

20 de październik de 2021
l intro 1634738527

Christina Vidal jest dobrze znana w kręgach telewizyjnych ze swojej głównej roli w krótkometrażowym serialu komediowym Nickelodeon „Taina”. Począwszy od 2001 roku, Vidal grała nastoletnią postać, której życie jako początkującej piosenkarki i aktorki było nieustannie przerywane przez jej rywalkę, Maritzę Hogg (LaTangela Newsome). Serial trwał tylko dwa sezony i został odwołany w 2002 roku. Vidal znana jest również z powtarzających się ról w procedurach medycznych, takich jak „Code Black”, a także procedur policyjnych, takich jak „Castle” (przez IMDb). W 2017 roku Vidal zagrał regularnie w serialu telewizyjnym opartym na filmie z 2001 roku „Dzień szkolenia” stacji CBS. Zagrała w każdym odcinku serialu u boku Justina Cornwella i zmarłego Billa Paxtona. Serial został odwołany w 2017 roku, niecałe trzy miesiące po nagłej śmierci Paxtona.

Wydaje się, że Vidal koncentruje się głównie na swojej karierze telewizyjnej z zaledwie kilkoma rolami w przemyśle filmowym. Kiedy miała 12 lat, Vidal zagrała u boku Michaela J. Foxa w filmie „Life With Mikey”. Projekt był w dużej mierze nieudany i obecnie ma 25% punktów krytyki na Rotten Tomatoes. W 2003 roku zagrała Maddie w „Zakręconym piątku” u boku Lindsey Lohan i Jamiego Lee Curtisa. Ostatnio pojawiła się u boku Jake’a Gyllenhaala w filmie Netflixa „Winy”, prowadzonym przez Antoine’a Fuqua, gdzie gra rolę sierżanta policji.

Jednak jedna rola telewizyjna, o której niektórzy mogli zapomnieć, to jej krótki występ w szóstym sezonie hitu CBS „Blue Bloods”.

Christina Vidal zagrała asystentkę prokuratora okręgowego Marta Avila w Blue Bloods

„Błękitnokrwiści” to serial znany z przedstawiania widzom problemów policyjnych, ponieważ koncentruje się na rodzinie mocno zaangażowanej w wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych. W sezonie 6, odcinku 22 („Blowback”), strzelanina z udziałem oficera prowadzi rodzinę Reagana do konfrontacji z niebezpieczną sprawą, gdy publiczne oburzenie domaga się zwolnienia oficera. Na początku odcinka policjant strzela i zabija na ulicy 17-letniego młodzieńca podczas bójki poza ekranem. Biuro prokuratora okręgowego jest zmuszone zdecydować, czy oskarżyć funkcjonariusza o morderstwo. Biuro natychmiast zmusza ławę przysięgłych do podjęcia decyzji i zapewnia nagrania z kamery ciała oraz zeznania naocznych świadków. Jednak po tym, jak wielka ława przysięgłych odmawia oskarżenia funkcjonariusza, nagranie z kamery ciała zostaje ujawnione opinii publicznej przez kogoś z biura prokuratora okręgowego.

Przeciek ostatecznie pochodzi z asystentki prokuratora okręgowego Marty Avila, granej przez Christinę Vidal. W konfrontacji z Erin Reagan (Bridget Moynihan) z łatwością przyznaje, że to ona była źródłem przecieku, ale uzasadnia to, wyjaśniając, że wierzy, iż opinia publiczna ma prawo do obejrzenia materiału. Natychmiast zostaje wyrzucona z biura prokuratora okręgowego i wezwana przez sędziego, gdzie Erin przewiduje, że zostanie oskarżona o pogardę kryminalną. Odcinek kończy się, gdy rodzina Reagana ogląda, jak burmistrz Carter Poole (David Ramsey) omawia sprawę w telewizji.

Czy ten post był pomocny?