Skip to content
TV

Luther: Scena Piccadilly Circus The Fallen Sun była dzięki fanowi

13 de marzec de 2023
l intro 1678729135

John Luthor wygląda na zszokowanego

Najnowsza wycieczka Johna Luthera (Idris Elba) w dobrze przyjętym filmie Netflixa „Luther: The Fallen Sun” to z pewnością zabawa w całkiem fantastyczne scenografie. Ma to sens, biorąc pod uwagę wydarzenia z filmu, w których Luther trafia do więzienia za niektóre z jego wcześniejszych bezprawnych działań i musi stawić czoła sadyście i mistrzowi manipulacji Davidowi Robeyowi (Andy Serkis). Robey jest właściwie odpowiedzialny za niewolę Luthera i lubi psychicznie torturować byłego wysokiej rangi detektywa.

Działając jako kontynuacja serialu telewizyjnego „Luther”, jedna z głównych scen filmu rozgrywa się po ucieczce Luthera z więzienia i odnalezieniu Robeya na Piccadilly Circus, światowej sławy miejscu dorównującym miejscom takim jak nowojorski Times Square . Co zaskakujące, ta scena została nakręcona w prawdziwym Piccadilly Circus, a to po części dzięki fanowi „Luthera”. Rozmawiając z Colliderem, Elba został zapytany, jak to jest kręcić scenę w Piccadilly Circus, a on odpowiedział: „Tak, myślę, że Piccadilly Circus zdecydowanie przypomina” Zaczekaj, co? Powiedzieli tak? To znaczy, wiesz, naprawdę trudno jest nakręcić jakikolwiek film, w którym można zamknąć Piccadilly Circus, ale okazuje się, że osoba, która podpisała prawa do filmowania w tych obszarach, była fanem „Lutera”. robiąc to.”

Elba uważa więzienie i scenę Piccadilly Circus za markę Luthera

Idris Elba kontynuował: „Ale zdecydowanie mieliśmy nasze zabawki, nasze ulubione zabawki w naszej piaskownicy i mogliśmy to zrobić. Sekwencja więzienna, znowu, zwykle nie kręcimy sekwencji walki w” Luther ”, ale chcieliśmy zrób taki, który zapadnie w pamięć i który będzie pasował do języka marki, jeśli chcesz. Wiesz, trochę bałaganu i tak naprawdę nie walczy sekwencyjnie, ale po prostu instynktownie ”. Te dwie sceny są zdecydowanie rozległymi momentami w „Luther: The Fallen Sun”, a scena walki w więzieniu działa jako przykrywka dla jego ucieczki. Gdy Luther wychodzi z więzienia, zostaje zaatakowany przez więźniów i angażuje się w brutalną walkę, aby uciec z więzienia i powstrzymać Davida Robeya.

Podobnie scena Piccadilly Circus pokazuje, jak Luther w końcu dogania Robeya, ale Robey ustawił niektóre ze swoich zmanipulowanych ofiar w miejscu, aby skoczyły na śmierć w określonym czasie, powodując, że słynna lokalizacja pogrąża się w chaosie, śmierci i wirusowej panice jako niewinni obserwatorzy ogarnia strach. Biorąc pod uwagę słowa Elby, jest zupełnie jasne, dlaczego wspomniał o tych dwóch scenach, które musiały wymagać ogromnej pracy przygotowawczej i pozwoleń — przynajmniej jeśli chodzi o kręcenie w miejscu takim jak Piccadilly Circus. Na szczęście zawsze jest miło, gdy fan ma władzę i jest w stanie sprawić, że coś takiego się wydarzy bez użycia zielonych ekranów i CGI.

Czy ten post był pomocny?