Skip to content

Zwiastun Luther: The Fallen Sun: Idris Elba bierze udział w zabójczej grze w kotka i myszkę — Plus, poznaj datę premiery

9 de luty de 2023
luther movie trailer 1

Idrisa Elby Luter uwalnia się, by dopaść maniaka.

W nowym zwiastunie filmu Luter: Upadłe słońce (który trafi do kin w piątek, 24 lutego i będzie transmitowany w serwisie Netflix w piątek, 10 marca), „makabryczny seryjny morderca terroryzuje Londyn, podczas gdy genialny, ale zhańbiony detektyw John Luther (Elba) siedzi za kratkami” – czytamy w oficjalnym opisie. „Dręczony niepowodzeniem w schwytaniu cyber-psychopaty, który teraz z niego drwi, Luther postanawia uciec z więzienia, aby dokończyć dzieła wszelkimi niezbędnymi środkami”.

W klipie osadzonym powyżej widzimy pierwsze spojrzenie na grę w kotka i myszkę, która ma się zakończyć, gdy Luther próbuje uniknąć własnego schwytania, wypełniając jednocześnie swój obowiązek jako „miedziany”. Ale zegar tyka, gdy Luther ponownie ryzykuje życiem, aby wsadzić za kratki kolejnego złoczyńcę.

W filmie występuje także Cynthia Erivo (Geniusz: Aretha), Andy Serkis (Batman) i Dermota Crowleya (Gwiezdne wojny: Powrót Jedi), który powraca jako Martin Schenk. Jest to oczywiście kontynuacja wielokrotnie nagradzanego serialu telewizyjnego, który był emitowany w Stanach Zjednoczonych w BBC America przez pięć sezonów w latach 2010-2019. Cały serial jest obecnie dostępny do streamowania na Hulu.

Twórca serialu Neil Cross pisze nowy film, a Jamie Payne (który nakręcił cały sezon 5) powraca do reżyserii. Cross i Elba produkują razem z Peterem Cherninem, Jenno Topping, Davidem Ready oraz producentami wykonawczymi: Danem Finlayem, Brendanem Fergusonem, Mikim Emmerichem, Krisem Thykierem i Priscillą Parish.

Obejrzyj zwiastun, naciskając PLAY powyżej (i obejrzyj nowe zdjęcia poniżej), a następnie powiedz nam: Czy będziesz oglądać Luterrenesans na dużym ekranie czy poczekacie na streaming?

Zwiastun filmu Luther The Fallen Sun

Zwiastun filmu Luther The Fallen Sun

Zwiastun filmu Luther The Fallen Sun

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?