Skip to content
TV

LaRoyce Hawkins z Chicago PD przyznaje, że był zdenerwowany odejściem Jessego Lee Soffera

4 de listopad de 2022
l intro 1667525750

Laroyce Hawkins pozuje do zdjęć

„Chicago PD” wszedł już w 10. sezon w sieciowym czasie największej oglądalności. Wygląda na to, że zarówno obsada, jak i ekipa ukochanej procedury ustawiają się w kolejce, aby utrzymać program na kolejne 10. W rzeczywistości garstka kluczowych graczy „Chicago PD” również ustawia się w kolejce, aby przekroczyć 200- Odcinek zaznacza w tym sezonie, a LaRoyce Hawkins jest kluczową częścią tej ekipy OG.

Hawkins, oczywiście, wciela się w ulubionego fana wywiadu, detektywa Kevina Atwatera w serialu i zrobił to we wszystkich odcinkach serialu z wyjątkiem jednego. Podobnie jak jego długoletnia gwiazda, Hawkins widział na przestrzeni lat więcej niż kilka twarzy wchodzących i wychodzących z orbity stacji. Chociaż bez wątpienia trudno było zobaczyć, jak Sophia Bush, Brian Geraghty i Elias Koteas wychodzą z serialu, aktor wydaje się bardziej żałosny niż większość, gdy obserwował, jak Jesse Lee Soffer wychodzi na początku bieżącego sezonu.

Hawkins nie był osamotniony w tym sentymencie, a wielu z jego współpracowników rzeczywiście to powtórzyło (według terminu). Jednak w przeciwieństwie do większości z nich, Hawkins zapisał się na płycie, twierdząc, że denerwuje się, że Soffer odejdzie z programu. Dlatego.

Hawkins mówi, że Soffer był liderem na planie Chicago PD i poza nim

W obecnej sytuacji LaRoyce Hawkins mógł mieć dobry powód do zmartwień, ponieważ fandom „Chicago PD” pozostaje podzielony w związku z odejściem Jesse Lee Soffera z serii, szczególnie w sposobie jego wykonania. Hawkins odniósł się do wyjścia w ostatnim wywiadzie dla Entertainment Tonight, stwierdzając, że w i tak już napiętym sezonie było dużo do zrobienia. Aktor przyznał również, że zawsze jest trochę ryzykowne, gdy prawdziwy lider, taki jak Soffer, opuszcza serię. „Oczywiście byliśmy trochę zdenerwowani, ponieważ Jesse jest liderem na planie i poza nim, a kiedy tracisz przywództwo w pewnym zakresie, trudno jest przewidzieć, dokąd potoczą się rzeczy” – powiedział Hawkins.

Hawkins powiedział dalej, jak bardzo jest dumny ze sposobu, w jaki obsada „Chicago PD” wzrosła pod nieobecność Soffera. Ponadto zauważył, jak bardzo docenia twórców seriali, którzy w pełni wykorzystują trwały wpływ Det Soffera. Jay Halstead na wszystkich z Zespołu Wywiadu. W tajemniczym dodatku Hawkins również zdawał się nawiązywać do tego, że możemy w końcu dowiedzieć się, co dokładnie doprowadziło do szybkiego odejścia Halsteada. Więc czas może pokazać na tym froncie.

W międzyczasie Soffer niedawno dołączył do ekipy „Chicago PD”, aby wyreżyserować swój pierwszy odcinek serialu, a Hawkins był zachwycony tym doświadczeniem. „Jestem bardzo podekscytowany” – powiedział. „Jest jednym z moich ulubionych gawędziarzy, z którymi mogłem pracować przez lata…” Zakładamy, że Hawkins nie był jedynym członkiem obsady, który też cieszył się, że Soffer wrócił do foldu – choćby tylko z tyłu. – pojemność kamery.

Czy ten post był pomocny?