Skip to content
TV

Rozgrzewający sposób, w jaki Tracy Spiridakos zareagowała na wyjście z Chicago PD Jessego Lee Soffera

31 de sierpień de 2022
l intro 1661913825

Tracy Spiridakos uśmiecha się

Trudno jest wyróżnić się w telewizyjnym krajobrazie wypełnionym policyjnymi procedurami, ale „Chicago PD” – druga część rozrastającej się serii One Chicago – zdołała wykroić dla siebie świetną niszę. Od czasu pojawienia się na scenie telewizyjnej w 2014 roku, niezliczeni widzowie zainwestowali w sprawy prowadzone przez 21. Dystrykt Policji Chicago. Jednocześnie bardzo dobrze poznali osoby, które ją tworzą, gdy pracują nad własnymi osobistymi wyzwaniami podczas pracy. W efekcie obsada stała się jednym z najmocniejszych elementów programu.

Do najpopularniejszych postaci w serialu należą detektywi duet mąż i żona: Jay Halstead (Jesse Lee Soffer) i Hailey Halstead z domu Upton (Tracy Spiridakos). Dwóch pracowników Chicago PD oficjalnie spotkało się w „Tender Age” sezonu 8 po kilku sezonach wzajemnego rozgrzewania się jako koledzy z pracy. Do czasu, gdy pojawił się odcinek 9 sezonu „A Way Out”, związali węzeł, aby ustawić nazwę swojego statku „Upstead” w kamieniu. Szkoda, że ​​do 10. sezonu Jesse Lee Soffer oficjalnie opuści „Chicago PD”, kładąc nieoczekiwany koniec miłosnej historii Jaya i Hailey.

W odpowiedzi na odejście jej koleżanki z „Chicago PD” Tracy Spiridakos napisała do niego poruszający post pożegnalny w mediach społecznościowych.

Spiridakos poszedł na Instagram, aby życzyć Sofferowi powodzenia w jego przyszłości

Po ogłoszeniu wiadomości, że czas Jesse Lee Soffera w „Chicago PD” dobiegł końca, Tracy Spiridakos zabrała się na Instagram, by życzyć dobrze swojej partnerce. Po nazwaniu go „najlepszym”, pisze: „Dziękuję za twoją dobroć, wskazówki i przyjaźń. Jesteś najlepszym mężem na ekranie, jakiego dziewczyna może prosić”. Spiridakos dodaje, że jest podekscytowana, widząc, co będzie dalej dla Soffera, zanim doczepi „#Upstead” do posta na dokładkę. Towarzyszące temu wpisowi jest zdjęcie dwóch na planie ubranych jak Hailey i Jay Halstead z uśmiechami od ucha do ucha, uzupełniając ten bardzo emocjonalny post.

Jako oryginalny członek obsady „Chicago PD”, szokiem było usłyszeć, że Jesse Lee Soffer planuje opuścić program. „Stworzenie tego godzinnego dramatu tydzień po tygodniu było pracą z miłości przez wszystkich, którzy dotykają serialu. Zawsze będę dumny z mojego czasu jako detektyw Jay Halstead” – powiedział Soffer w oświadczeniu dla Variety 29 sierpnia 2022 r. dziękując twórcy serialu Dickowi Wolfowi i kilku innym, którzy sprawili, że serial stał się rzeczywistością. A propos Wolfa, Soffer nie jest jedynym aktorem, który w tym miesiącu zostawił jeden ze swoich tytułów. 24 sierpnia Kellie Giddish ujawniła, że ​​odejdzie z tej serii po oszałamiających 12 sezonach (przez Deadline).

„Upstead” nadchodziło długo i tak po prostu, to już koniec. Czas pokaże, co stanie się z Jayem i Hailey Halstead w „Chicago PD” po pożegnaniu Jessego Lee Soffera.

Czy ten post był pomocny?