Skip to content
TV

Kto gra w Jacka w CSI: Vegas?

29 de wrzesień de 2022
l intro 1664431024

Joel Johnstone uśmiechający się na gali SAG Awards

Jeśli „CSI” jest winny czegokolwiek, to z pewnością seria ma historię znacznie przekraczającą oczekiwania. Niewielu mogło przewidzieć ogromny wpływ, jaki „CSI” wyprodukował w telewizji, ponieważ stał się ogromnym hitem dla CBS, znacząco wpłynął na znaczną część gatunku przestępczości proceduralnej i zrodził kilka udanych spin-offów. Kiedy główny serial wreszcie dobiegł końca w 2015 roku, nikt nie spodziewał się kontynuacji z powrotem ukochanych postaci Gila Grissoma (William Petersen) i Sary Sidle (Jorja Fox). Ale w 2021 fani otrzymali właśnie to dzięki trafnie zatytułowanemu „CSI: Vegas”. W sequelu weterani Grissom i Sidle ponownie łączą siły, ale dołącza do nich także nowa grupa śledczych.

„CSI: Vegas” początkowo miało być tylko limitowaną serią. Jednak franczyza miała jeszcze jedną niespodziankę w rękawie. „CSI: Vegas” powraca z drugim sezonem. Jednak nadchodzący powrót nie nastąpi bez znaczących zmian. „CSI” ma historię postaci pojawiających się i opuszczających serię, a ten trend wydaje się podtrzymywać w „CSI: Vegas”. Grissom i Sidle odeszli, ale w nowym sezonie w drużynie pojawi się trochę nowej krwi, zwłaszcza w dziale badań lekarskich (poprzez Ostateczny termin). „CSI: Vegas” przywita rodzeństwo lekarzy sądowych Sonyi i Jacka Nikołajewiczów. Fani mogą już wiedzieć, że Sonya, nowy główny lekarz sądowy, gra aktorka „Future Man” Sara Amini. Ale kim jest aktor grający jej brata Jacka?

Joel Johnstone jest znaną twarzą w telewizji

Jeśli Jack daje poczucie wizualnego Deja vu, to prawdopodobnie fani znają już jego aktora. Joel Johnstone gra Jacka, asystenta brata Sonyi Nikołajewicz w „CSI: Vegas”. A rola lekarza sądowego w jednostce zajmującej się zwalczaniem przestępczości w Las Vegas tylko powiększa zróżnicowaną listę występów i postaci w karierze Johnstone’a. Za pośrednictwem DPN Talent rodowity mieszkaniec Milwaukee w stanie Wisconsin działa już od dłuższego czasu. Kariera Johnstone’a rozpoczęła się w 2000 roku, występując gościnnie w różnych programach telewizyjnych, takich jak „Urban Gothic”, „Ed” i „Criminal Minds” (przez IMDb). Pierwsza poważna przerwa aktora miała miejsce w „The Newsroom” Aarona Sorkina, gdzie zagrał Camerona, młodego pracownika Mitta Romneya.

W 2015 roku Johnstone przeszedł ze stanowiska politycznego do startu wśród gwiazd, grając prawdziwego astronautę Gusa Grissoma w „The Astronaut Wives Club”. Z perspektywy czasu ta rola wydaje się być zapowiedzią Johnstone’a, który ostatecznie trafił do „CSI”. W końcu imię Gila Grissoma było najwyraźniej zainspirowane imieniem astronauty. Po „Astronaut’s Wives Club” Johnstone zagrał powracającą rolę Archiego Cleary’ego w „The Marvelous Ms. Maisel”.

Oprócz jego ról na ekranie wielu graczy prawdopodobnie również słyszało jego głos. Johnstone pracował jako podkładanie głosu w grach takich jak „Metal Gear Solid V: The Phantom Pain”, „Final Fantasy Type-0” i „Dishonored”.

Czy ten post był pomocny?