Skip to content
TV

CSI: Vegas Sezon 1 Odcinek 3 Scena Fani myśli nie mają sensu

26 de październik de 2021
l intro 1635285801

Ponad dwie dekady po premierze „CSI: Crime Scene Investigation” do serii policyjnych procedur dołączył długo oczekiwany sequel.

„CSI: Vegas”, którego premiera odbyła się 6 października, to powrót byłych śledczych Sary Sidle (Jorja Fox) i Gila Grissoma (William Petersen). Limitowana seria CBS składająca się z 10 odcinków „CSI: Vegas” śledzi dynamiczny powrót duetu do Las Vegas Crime Lab. Sidle i Grissom są zmuszeni współpracować z nowymi członkami wydziału, aby dowiedzieć się, co się dzieje.

Trzeci odcinek serialu, zatytułowany „Under the Skin”, kontynuuje rozwój skomplikowanej, ciągłej fabuły serialu i śledzi głównych śledczych, którzy próbują rozwiązać sprawę morderstwa twórcy gier wideo, który był w drodze na ważne wydarzenie . W międzyczasie niektórzy fani „CSI: Vegas”, próbując swoich własnych umiejętności śledczych, zauważyli drobny szczegół w odcinku, który może być dowodem na błąd ciągłości lub przerywnik filmowy.

Mając to na uwadze, która część „Under the Skin” nie miała sensu dla fanów „CSI: Vegas”?

Czy z odcinka została wycięta scena pomiędzy Sarą i Grissomem?

Fani „CSI: Vegas” zauważyli niedawno, że w „Under the Skin” wydaje się brakować słodkiej sceny pomiędzy Sarą i Grissomem. Wcześniej opublikowane zdjęcie promocyjne przedstawiało ulubioną parę fanów „CSI” trzymającą się za ręce w pracy, ale w ostatnim odcinku nigdzie nie widać tego momentu. @TVulture15 złapałem to, tweetując: „Nie chcę zepsuć ci dnia, ale chwila trzymania się za ręce, czy nie powinna się to wydarzyć w ostatnim odcinku nocy? Grissom i Sara[’s] stroje pasują do obu zdjęć.”

Fani szybko zareagowali na porównanie przez użytkownika obrazu promocyjnego i zrzutu ekranu z odcinka, który przedstawia postacie w pozornie identycznych strojach. „Może to wtedy, gdy idą na wywiad z panią z IA” – zasugerował @HalfBloodKate, który dodał, że „modlili się”, scena nie została wycięta. @TjMarksBB wydawał się mniej pełen nadziei, pisząc: „Prawdopodobnie został wycięty, ale po tym wszystkim, co otrzymaliśmy, trudno mi narzekać”.

Tymczasem inni fani sarkastycznie spekulowali, że parze po prostu zabrakło ubrań po spędzeniu tak dużej części swojej emerytury na łodzi. „Jest zbyt wiele przypadków, w których ludzie noszą prawie to samo… to spisek między działem garderoby a działem promocji” – żartował @ BopeLove1983.

Oczywiście jest całkiem możliwe, że brakujący moment, który został nakręcony z postaciami w tych strojach, wydarzy się w innym odcinku. Niestety fani „CSI: Vegas” będą musieli tylko poczekać i zobaczyć.

Czy ten post był pomocny?