Skip to content
TV

Kerrigan Mahan z Power Rangers powiedziała, że ​​głos Goldara był na początku fizycznie bolesny

1 de maj de 2023
l intro 1682967104

Telewizja

Goldar Twarz Otwarte Usta

Podczas gdy niektórzy z oryginalnych członków obsady „Mighty Morphin Power Rangers” stali się płodnymi aktorami lub wykonawcami, inni pozostali w dużej mierze przywiązani do swoich ról „Power Rangers”. Na przykład aktor Bulk, Paul Schrier, był obecny w serialu telewizyjnym „Power Rangers” do 2017 roku. Kerrigan Mahan, która podkłada głos głównemu złoczyńcy Goldarowi w oryginalnym serialu, zasadniczo miała to na dwa sposoby – podczas gdy podkładał głos postaciom w „Family Guy” i ” Halo 2”, na przykład, pozostał także ostoją „Power Rangers”, zarówno jako całkowicie nowe postacie na przestrzeni lat, jak i nawet ponownie wcielając się w rolę Goldara dopiero w 2019 roku w grze wideo „Power Rangers: Battle for the Grid”.

Mahan szczegółowo opisał, w jaki sposób po raz pierwszy dostał rolę Goldara w wywiadzie dla Nerdy Minds Magazine. W tamtym czasie był częścią niewielkiej liczby aktorów głosowych, którzy regularnie dubbingowali postacie z anime, a on i niektórzy jego współpracownicy z branży najwyraźniej otrzymali role „Power Rangers” bez wcześniejszego namysłu. Dlatego Mahan nie traktował roli Goldara aż tak poważnie, nie spodziewając się, że projekt będzie trwał.

„Więc kiedy zacząłem program, zdałem sobie sprawę, że ten głos, który mu dałem, był naprawdę… nie fajny. To bolało” – powiedział. Na szczęście Mahan znalazł poprawkę, która pozwoliła mu kontynuować pracę nad „Power Rangers” bez ciągłego bólu, tworząc wersję postaci, z którą fani serialu są już dobrze zaznajomieni.

Kerrigan Mahan wymyśliła, jak długoterminowo głosić Goldarowi

Kiedy Kerrigan Mahan dowiedziała się, że „Power Rangers” odniósł sukces i będzie wymagał od niego zaangażowania się w postać Goldara przez więcej niż jeden odcinek, spędził trochę czasu pracując nad głosem, który pozostał wierny jego początkowemu występowi, nie powodując go ból, wyjaśnił Nerdy Minds Magazine. „Musiałem wymyślić, jak to zrobić. Miałem więc małą piwnicę w Burbank, zszedłem na dół i spędziłem około, och, chyba godzinę na szukaniu tego, znajdowaniu powietrza, doprowadzaniu powietrza do przewodów, aż Doszło do punktu, w którym jestem dobry – powiedział.

Przypomniał sobie, że niektórzy widzowie zauważyli, że jego głos brzmi inaczej w późniejszych odcinkach niż na początku serialu, a Mahan potwierdził, że rzeczywiście tak jest, dzięki nowej wersji Goldara, którą opracował.

„Miałem niepisaną zasadę, że czterdzieści pięć minut to tyle, ile mogę nagrać. Bo to było miejsce, w którym mogłem to zatrzymać bez problemu, wiesz, nie byłem zbyt zmęczony, by iść dalej i wykonywać inną pracę, ” on kontynuował. Wydaje się zatem, że umiarkowanie było kluczem do pracy Mahana jako Goldara w „Power Rangers”, między przeróbką tego, co zaczęło się jako bolesny występ, a zobowiązaniem do tego, by nigdy nie przepracowywać się podczas nagrywania swoich kwestii.

Czy ten post był pomocny?