Skip to content
TV

Kelli Giddish ma najmniej lubiany rodzaj prawa i porządku: tajna rola SVU z uzasadnionego powodu

2 de październik de 2022
l intro 1664746320

Kelli Giddish pozuje

Ostatni sezon „Prawo i porządek: Jednostka specjalna dla ofiar” rozpoczął się wielkim wydarzeniem typu crossover, ale na tym dramat się nie kończy. Od czasu premiery serialu ponad dwie dekady temu pojawiło się i zniknęło wielu oficerów, ale w tym sezonie fani będą musieli pożegnać się z postacią, która pojawia się w serialu od 2013 roku. Po dołączeniu do obsady „Law & Order: SVU” w 2011, czas Kelli Giddish jako detektyw Amandy Rollins wkrótce dobiegnie końca (przez Variety). Według tego samego źródła odejście bohatera nie było wyborem Giddish, ale decyzją podjętą przez mocarstwa działające w NBC.

Teraz, gdy w końcu wiemy, który odcinek „Law & Order: SVU” będzie jej ostatnim, widzowie mogą poświęcić trochę czasu, aby powspominać niesamowity udział Giddish w serialu. Jak się dowiedzieliśmy, Rollins ma silną wolę i ma błędy, ale jest także jednym z najbardziej intuicyjnych śledczych, jakich kiedykolwiek widział departament. Fani serialu pamiętają, że Rollins nie jest niczym niezwykłym, że od czasu do czasu działa pod przykrywką. Chociaż Rollins nie ma zbyt wielu okazji, by zagrać incognito, aktorka, która ją gra, wyraziła swoją opinię na temat jej najmniej lubianego rodzaju tajnej roli, a jej rozumowanie ma sens.

Kelli Giddish życzy sobie, aby tajne osobowości Rollinsa ubierały się na pogodę

Podczas swojej kadencji jako detektyw Amanda Rollins, Kelli Giddish przybrała wiele tożsamości. Była twardym prywatnym detektywem, uprzejmą bombą z Południa i wszystkim pomiędzy. Chociaż tajność daje aktorom możliwość poznania innego aspektu ich postaci, noszenie fasady ma swoje wady. W niedawnym wywiadzie dla obsady Giddish przyznała, że ​​boi się odcinków, które wymagają od Rollinsa ukrywania się w mroźnych warunkach.

„Zawsze, gdy muszę być w spódnicy i jest 30 stopni, nie doceniam roli tajniaka” – powiedział Giddish ze zmartwionym uśmiechem (przez YouTube). Spędzanie długich godzin na planie w lichym kostiumie nie brzmi jak najlepszy dzień pracy. Zwłaszcza podczas zim w Nowym Jorku, które mogą być dość chłodne (poprzez dane klimatyczne). Być może dział kostiumów w „Prawo i porządek: SVU” powinien wziąć pod uwagę aluzję i mieć pod ręką jeszcze kilka kurtek.

Bez względu na to, czy Rollins ponownie pójdzie pod przykrywką przed swoim odejściem, postać z pewnością zostanie czule zapamiętana za jej oddanie dla drużyny. Widzowie będą musieli po prostu poczekać i zobaczyć, co czeka detektywa Rollinsa w 24. sezonie.

Czy ten post był pomocny?