Skip to content
TV

Kariera Pete’a Davidsona w SNL była możliwa dzięki pomocy Amy Schumer

8 de maj de 2023
l intro 1683572117

Telewizja

Uśmiech Pete'a Davidsona

„Saturday Night Live Moments” Pete’a Davidsona zapadły w pamięć, a jego czas spędzony w serialu komediowym pomógł zmienić aktora i komika w powszechnie znane nazwisko. Davidson spędził siedem udanych lat jako członek rodziny „SNL”, a Amy Schumer jest mu wdzięczna za to, że przedstawiła go właściwym ludziom.

W wywiadzie udzielonym Kevinowi Hartowi dla Peacock, Davidson ujawnił, że spotkał Schumera, gdy występował w stand-upie, i para się polubiła. „Pozwoliła mi otworzyć się dla niej w trasie na trochę i powiedziała:” Robię ten film, Trainwreck . Zobaczę, czy uda mi się załatwić ci w nim rolę ”. Davidson na pokładzie przez niewielką część, co wprawiło koła w ruch, aby jego kariera w „SNL” się zmaterializowała.

Davidson poznał Judda Apatowa i Billa Hadera na planie „Trainwreck” i wyraźnie wywarł na nich pozytywne wrażenie. „Kiedy następnego dnia wróciłem do domu, mój agent zadzwonił do mnie i powiedział:” Bill Hader właśnie polecił cię do SNL ”. A ja na to: „Dlaczego on to kurwa zrobił? Byłem przerażony”. Reszta to, jak mówią, historia.

Oczekuje się, że Pete Davidson zostanie wyrzucony z SNL

Pete Davidson nie był przyzwyczajony do grania postaci, kiedy zaproponowano mu udział w przesłuchaniu do SNL. Chociaż aktorstwo nie było mu wówczas obce dzięki rolom w „Trainwreck” i „Brooklyn Nine-Nine”, był przede wszystkim komikiem stand-upowym. We wspomnianym wywiadzie powiedział, że myślał, że wniesie swój wkład w „SNL” jako pisarz. Jednak podczas przesłuchania wykonał krótki występ dla producentów w ciemnym pokoju, co doprowadziło do tego, że otrzymał kilka ról na ekranie.

Według Davidsona, jego przesłuchanie wiązało się z żartowaniem z życia z mamą i spotkało się z pozytywnymi opiniami od tych, którym musiał zaimponować. To powiedziawszy, spodziewał się, że zostanie zwolniony po roku, ponieważ nie był przyzwyczajony do grania postaci. Oczywiście jego kadencja ostatecznie trwała przez jakiś czas, udowadniając, że był w stanie grać zabawne postacie w różnych skeczach przez cały czas.

Davidson wydaje się obecnie bardziej komfortowo grać postaci, ponieważ obecnie cieszy się udaną karierą w Hollywood.

Czy ten post był pomocny?