Skip to content
TV

James Corden próbował kiedyś swoich sił w modelowaniu, że cena jest odpowiednia

25 de listopad de 2022
l intro 1669338478

James Corden zamknął uśmiech na czarnym tle

Nie jest tajemnicą, że James Corden może pochwalić się wspaniałą karierą. Od odebrania nagrody Tony w 2012 roku za główną rolę Francisa Henshalla w sztuce „One Man, Two Guvnors” na Broadwayu (za pośrednictwem Broadway.com) po ponad siedmioletnie panowanie jako gospodarz programu CBS „The Late Late Show”, Pochodzący z regionu High Wycombe w zasadzie zrobił to wszystko. Ale w 2015 roku Corden musiał dodać do swojego CV zupełnie nową umiejętność – wzorowanie się na „The Price is Right”.

W ciągu ponad 50-letniej historii popularnego teleturnieju gościło na nim mnóstwo celebrytów. Niezależnie od tego, czy są obecni, aby modelować nagrody, czy po prostu służyć jako pomocna dłoń dla uczestników, ich obecność zazwyczaj sprawia, że ​​doświadczenie jest jeszcze bardziej ekscytujące.

Znane twarze, które uświetniły „The Price is Right”, to między innymi absolwent „American Idol” Chris Daughtry, modelka Heidi Klum i oczywiście legendarny Snoop Dogg. Aktorzy z oper mydlanych CBS, takich jak „Moda na sukces”, również pojawiają się dość regularnie dzięki bliskiemu sąsiedztwu planów serialu. Jeśli chodzi o „The Late Late Show”, program nocny jest kręcony bezpośrednio nad „The Price is Right”, co zapewnia Cordenowi dość wygodny dostęp.

Po latach prezentowania swoich talentów – w tym wystawienia całego musicalu godnego Broadwayu na środku ruchliwego skrzyżowania i śpiewania karaoke z gwiazdami – Corden z przekonaniem spróbował swoich sił w czymś świeżym, zastępując „The Price is Right” męski model James O’Halloran.

James Corden pewnie zastąpił męskiego modela Jamesa O’Hallorana

W październiku 2015 roku, w ramach Big Money Week, James Corden zastąpił modela „The Price is Right” Jamesa O’Hallorana, który pokazał swoją tymczasową wymianę lin. Corden nauczył się wyróżniać nagrody, brać udział w różnych grach i machać do publiczności w studio iw domu. Energia w odcinku była wyższa niż zwykle, a Corden okazywał tyle samo – lub więcej – podekscytowania niż zawodnicy, gdy coś wygrywali, i wypowiadał kolorowe słowa, gdy przegrywali. Corden jest również dość przytulasem. Bez względu na rozmiar, każdy gracz był radośnie przytulany i odbierany (coś, czego Drew Carey nie lubi) przez gospodarza nocnego talk-show.

Corden powiedział ET o swoim występie jako modelka: „Prawda jest taka, że ​​to jak jazda na rowerze, wiesz. Tylko wygląd i… *rzuca tlące się spojrzenie na kamerę*… To właśnie to czyni”. Jeśli chodzi o O’Hallorana, miał tylko pochwały za swoje uzupełnienie: „Właściwie wykonał cholernie dobrą robotę. Jest bardzo zabawny. Wykonuje te ruchy bioder, nie widziałem czegoś takiego”.

W czasie specjalnego występu Cordena w „The Price is Right” wielu zadawało jedno pytanie – czy odwdzięczyłby się Careyowi i zaprosił go jako gościa w „The Late Late Show”? W marcu 2022 roku, z okazji 50. rocznicy teleturnieju, Corden ponownie zaskoczył Careya. Tym razem powiedział Careyowi, żeby „wszedł” na jego plan. Oznaczało to nie tylko inauguracyjny występ Careya w „The Late Late Show”, ale także po raz pierwszy zagrał w „The Price is Right”. Chociaż nie powiodło mu się w Switcheroo, Carey zabrał do domu hojną nagrodę w postaci kurczaka stroganowa.

Czy ten post był pomocny?